Головне меню
До уваги субꞌєктів господарювання Виноградівської міської територіальної громади
 

Виноградівська міська рада інформує про можливість отримання часткової компенсації суб’єктами господарювання придбаних альтернативних джерел енергозабезпечення за рахунок коштів місцевих бюджетів в 2023 році.

Механізм отримання зазначеної компенсації прописано розпорядженням голови Закарпатської обласної військової адміністрації від 10.01.2023 №33 «Про внесення змін до Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Закарпатській області на 2021 – 2023 роки»

Ознайомитися з даним розпорядженням пропонуємо за посиланням https://cutt.ly/z2Hillh.

  

Грантові програми та програми підтримки для українського бізнесу

Команда експертів ГО «Електронна республіка» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» в рамках Програми покращення ІКМ зібрала інформацію щодо актуальних грантів і програм підтримки бізнесу та сформувала інфографіку з посиланнями на реєстрацію.

Пропонуємо ознайомитися з представленими програмами для українських стартапів, малого і середнього бізнесу та скористатися можливістю, подавши заявку на участь.

Програми підтримки для українського бізнесу


 

Інформація для підприємців щодо грантів

У рамках Програми покращення індексу конкурентоспроможності міст відбулося засідання Міжміської робочої групи, що проводиться за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» на тему інструментів підтримки бізнесу у період війни.

На сьогодні є різні Програми підтримки бізнесу як від держави, так і від зовнішніх донорів, щоб допомогти підприємцям та пришвидшити відновлення економіки.

Щоб об’єднати інформацію щодо грантів за підсумками заходу, команда експертів ГО «Електронна республіка» розробила інфографіку у зручному форматі, з якою можна ознайомитися та подати заявку щодо участі за вказаними контактними даними.

ІНФОГРАФІКА


Закарпатська обласна військова адміністрація доводить до відома, що відповідно до п. 7 Постанови  Кабінету Міністрів України від 06 березня 2022 року №222 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2022 року №489) „Про внесення змін до Положення про покладання спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування  ринку  природного  газу” https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/222-2022-%D0%BF#n10, наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 13.09.2022 №679 затверджено Перелік споживачів, що не належать до категорії побутових споживачів та виконують життєво важливі функції для забезпечення продовольчої безпеки держави (виробники хліба та хлібобулочних виробів), https://minagro.gov.ua/npa/pro-zatverdzhennya-pereliku-spozhivachiv-shcho-ne-nalezhat-do-kategoriyi-pobutovih-spozhivachiv-ta-vikonuyut-zhittyevo-vazhlivi-funkciyi-dlya-zabezpechennya-prodovolchoyi-bezpeki-derzhavi-vir.

Для довключення у зазначений Перелік споживачів, подається звернення споживача, якому має міститися інформація: найменування, код згідно ЄДРПОУ, ЕІС – код, а також витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
Звертаємо увагу, що з метою отримання природного газу на визначених умовах у суб’єкта господарювання повинен бути основний вид діяльності  (КВЕД – 10.71).
Для отримання природного газу від постачальника «останньої надії» за ціною 32 000 гривень з урахуванням податку на додану вартість за 1 000 куб. метрів газу споживачам, що не належать до категорії побутових споживачів та виконують життєво важливі функції для забезпечення продовольчої безпеки держави (виробники хліба та хлібобулочних виробів) необхідно подати до 7 жовтня 2022 року на електронну адресу департаменту агропромислового розвитку depapr@carpathia.gov.ua сканкопію звернення, витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
 

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 06.03.2022 № 223 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996р. № 1548», статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні щодо організації всіх видів торгівлі, а також враховуючи звернення громадян щодо відсутності у суб’єктів господарювання в роздрібній мережі пального, Виноградівська міська рада, з метою організації належного та безперебійного забезпечення населення соціально-значущими товарами (у тому числі пальним),  лікарськими засобами та забезпечення належної роботи підприємств критичної інфраструктури в умовах воєнного стану, просить суб’єктів господарювання у сфері торгівлі:

  • забезпечити формування товарних запасів вищенаведених товарів;
  • утримуватись від необґрунтованого підняття цін;
  • запровадити обмеження відпуску товарів, в одні руки.

З метою підтримки малого та середнього бізнесу Закарпатська обласна військова адміністрація розробила анкету-опитувальник для суб’єктів господарювання, щодо наявності вакантних посад та можливості створення нових робочих місць для внутрішньо переміщених осіб та інших категорій населення які потребують працевлаштування.

Заповнити анкету можна за посиланням.

 

 

 

 

 


Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. ”Деякі питання надання грантів бізнесу”, пропонуємо ознайомитися з програмами на створення або розвиток власного бізнесу, надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства, надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства.

За детальною інформацією звертатися у відділ економіки Виноградівської міської ради. тел. 068 078 49 88

 

 

 


На виконання Конституції України, Законів України «Про оборону України», «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2000 №1921 «Про затвердження Положення про військово-транспортний обов’язок» (далі – Положення)  необхідно надати Берегівському районному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки (м.Виноградів, вул. Миру, 53) відомості про наявність і технічний стан транспортних  засобів і техніки.

Відповідно до п. 15 вищезгаданого Положення, керівники підприємств, установ та організацій подають щороку до 20 червня інформацію про наявність транспортних засобів і техніки, їх технічний стан, а також про громадян, які працюють на підприємствах, установах та організаціях на таких транспортних засобах і техніці згідно з додатком 1 Положення про військово-транспортний обов’язок.

Просимо звернути увагу на достовірність та своєчасність надання інформації.


єДекларація: інструкція для відповідального органу


Управління Держпраці у Закарпатській області інформує про розширення сфери надання консультаційної підтримки всіх суб’єктів господарювання, що продовжують свою діяльність в умовах воєнного стану. Відтак, усі роботодавці, котрі займаються господарською діяльністю на Закарпатської області зможуть отримати консультації, зокрема з питань організації трудових відносин, безпеки праці, надання адміністративних послуг, розслідування нещасних випадків в умовах воєнного стану тощо.  Ознайомитися із повним переліком питань.

У разі виникнення додаткових питань, звератися до Управління Держпраці у Закарпатській області за наступними контактами:

88000 м. Ужгород, вул. Минайська, 16 (4 поверх);
телефони: (312) 67-12-42; +38(095)469 08 95; факс: 2-08-03
електронна пошта: uzdsp@ukr.net

 

До уваги агропромислових підприємств та фермерських господарств!

З метою опрацювання питання щодо забезпечення пальним через мережі АЗС області за роздрібними цінами для суб’єктів господарювання, які здійснюють посів ярих культур та догляд за озимими культурами, просимо терміново надати потребу пального на зазначений період відділу економіки міської ради на електронну адресу eko-rda@ukr.net за формою:

 

Назва суб’єкта господарювання, ПІП керівника, телефон,

ел. адреса

ЄДРПОУ

Потреба для весняно-польових робіт, тонни

Назва АЗС, адреса (зручної для забору пального, зазначити кілька АЗС)

Примітка

Бензин

ДП

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
До уваги аграріїв та інших зацікавлених осіб
 

Інформація щодо підсумків економічного і соціального розвитку Виноградівської міської територіальної громади за січень-вересень 2021 р.

ІНФОРМАЦІЯ


Інформація щодо економічного і соціального розвитку Виноградівської міської територіальної громади за січень-червень 2021 р.

ІНФОРМАЦІЯ


ПАСПОРТ  ВИНОГРАДІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ (2021 р.)


Розпочато лімітований відбір кандидатів на проходження першої Сертифікаційної програми підготовки спеціалістів інвестиційних офісів

         Державна наукова установа «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» та ГО «Ліга інвестиційного розвитку України» започатковують спільний проєкт щодо підготовки спеціалістів інвестиційних офісів (інвестиційні няні) – найнеобхідніших  на сьогодні працівників сфери фандрейзингу для залучення інвестицій у вітчизняні проєкти.

        Стартував лімітований відбір кандидатів на проходження першої Сертифікаційної програми підготовки спеціалістів інвестиційних офісів.

        Слухачі, окрім набуття знань, будуть здійснювати практичну роботу з підготовки власних інвестиційних проєктів  та гарантованих заявок.

        Більш детально про сертифікаційну програму підготовки спеціалістів інвестиційних офісів можна дізнатися на офіційній сторінці за  цим посиланням:

 http://investment-nanny.com

Відділ економіки Виноградівської міської ради


Стартувала інспекційна кампанія з питань виявлення неоформлених трудових відносин у суб’єктів господарювання усіх форм власності та видів господарської діяльності

          Державна служба України з питань праці відповідно до Положення про Державну службу України з питань праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2015 № 96, здійснює державний контроль за дотриманням законодавства про працю юридичними особами,  та фізичними особами, які використовують найману працю,  зокрема  з питань виявлення неоформлених трудових відносин.

       Такі явища, як неформальна економіка й не задекларована праця не тільки обмежують можливості держави проводити сучасну соціальну політику у сферах освіти, охорони здоров’я, розвитку професійних навичок,  зайнятості, соціального захисту та пенсійного забезпечення, вони сприяють створенню й існуванню недобросовісної конкуренції щодо тих суб’єктів господарювання, які в повному обсязі забезпечують виконання зобов’язань щодо сплати податків, охорони праці та соціального забезпечення працівників.

       Незадекларована праця дає роботодавцям необмежені можливості тиску на працівників,   сприяє ухиленню від сплати податків, зменшує надходження до державного й місцевих бюджетів. Працівники,  які не мають належним чином оформлених трудових відносин,  позбавляються права на гідні умови праці,  захист своїх інтересів у сфері праці,  гарантій у соціальному захисті.

     Проблеми неформальної економіки й незадекларованої праці є однією з потужніших перешкод для всіх країн у забезпеченні гідної праці й високих темпів зростання.

     За різними підрахунками частка працівників,  які працюють без оформлення трудових договорів та не сплачують податки,  складає 25-30% залежно від регіону,  галузі,  кваліфікації роботи тощо.  За останніми оприлюдненими даними на офіційному сайті Державної служби статистики України кількість неформально зайнятого населення становить  3237,8 тисяч осіб (21% від загальної кількості зайнятого населення,  тобто кожен п’ятий),  з яких зайнятість у неформальному секторі економіки становила 56 % від загальної кількості осіб,  які зайняті неформально,    тобто 1813,9 тисяч осіб.

    Так,  в рамках виконання Національного плану спільних дій щодо зниження рівня не задекларованої праці на 2021 рік Держпраці  за участі представників заінтересованих державних органів та соціальних партнерів з початку року проводиться національна інформаційно-роз’яснювальна кампанія про переваги задекларованої праці та ризики не задекларованої праці для працівників та роботодавців.

     Із липня ц.р. стартувала інспекційна кампанія з питань виявлення неоформлених трудових відносин у суб’єктів господарювання усіх форм власності та видів господарської діяльності,  які мають ризики використання незадекларованої праці та відсутня позитивна динаміка щодо оформлення трудових відносин з найманими працівниками після проведених інформаційних заходів.

Інформаційні матеріали щодо незадекларованої праці знаходяться за цим посиланням:

(https://dsp.gov.ua/podolannia-nelehalnoi-zainiatosti/).

Відділ економіки Виноградівської міської ради


Запрошуємо до співпраці потенційних інвесторів та приймаємо пропозиції суб’єктів господарювання різних форм власності та фізичних осіб

щодо поповнення Презентації та надання інвестиційних пропозицій

Валентина Окутіна – начальник відділу економіки Виноградівської міської ради.

Електронна адреса відділу: eko-rda@ukr.net

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

ВІДЕОРОЛИК


До уваги експортерів сільськогосподарської та харчової продукції

До уваги власників об’єктів, споруд, земельних ділянок

До уваги представників бізнесу


До відома суб’єктів господарювання у сфері відновлювальної енергетики та адаптації до змін клімату

Оприлюднюємо лист Державного агентства енергоефективності та енергозбереження України щодо реалізації інвестиційних проєктів


Інформація щодо економічного і соціального розвитку Виноградівської міської територіальної громади за січень-березень 2021 р.

ІНФОРМАЦІЯ


Повідомлення про діючий у 2021 році Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників»


Про затвердження нового порядку реєстрації пасік

Архіви
Урядові сайти