Щодо проведення заходу “Як розвинути локальне виробництво та бути готовим до виходу на європейський ринок” – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Форум для українських фермерів Local Ukraine націлений на посилення уваги іноземних інвесторів і партнерів та формування сталої платформи для розвитку локального виробництва фермерів і виробників аграрної продукції та тваринництва, а також майбутньої співпраці з європейським ринком – через розвиток унікального українського бренда.

Захід відбудеться за участі представників Верховної Ради України, центральних органів виконавчої влади, спікерів Auchan Україна та Auchan Польща, представників плодоовочевого ринку України «АПК-Інформ», а також власників фермерських господарств, які поділяться історіями успіху локального виробництва та європейським досвідом.

Участь у події здійснюється за благодійним внеском, всі зібрані кошти з якого перераховуються Українському продовольчому фонду Food Foundation UA для забезпечення гарячими обідами потребуючих в м.Ірпінь.

Для кого:

• для виробників аграрної продукції та тваринництва, які прагнуть масштабувати бізнес
  • для фермерів, які хочуть навчитися працювати за європейськими стандартами
  • для власників крафтових виробництв, які прагнуть перейняти досвід побудови унікального бренду

Форум у цифрах:

• 9 годин успішних кейсів, вільного спілкування, знайомств та перемовин
  • 12 спікерів українських та європейських фахівців галузі та ринку збуту
  • 5 дегустацій від провідних українських фермерів

Деталі за посиланням: https://localukr.com/

Контактна особа   від  Auchan Україна з питань організації: Вероніка (тел.+380672185036)