До відома агровиробників Виноградівської міської територіальної громади – Виноградівська міська рада Закарпатської області

До відома агровиробників Виноградівської міської територіальної громади

Програма USAID АГРО надасть мінеральні добрива для 7 000 українських агровиробників  на весняну посівну 2024 року.

Кожен учасник зможе отримати до 2 тонн мінерального добрива (карбамід) на господарство.

За підтримки Міністерства з аграрної політики та продовольства України реєстрація на отримання допомоги пройде в Державному аграрному реєстрі (ДАР) у розділі «Доступні програми» – USAID АГРО_ карбамід під ярі зернові та олійні сезонні 2024 року.

Подача заявок по 14 листопада 2023 року.

Отримати допомогу можуть  агровиробники, які:

• мають в обробітку від 5 до 500 га в будь-якій області України (за винятком тимчасово окупованих територій);
  • вирощують зернові або олійні культури;
  • зареєстровані як юридичні особи або фізичні особи-підприємці – зокрема, сімейні фермерські господарства;
  • відповідають іншим умовам програм.

Погоджені заявники, які обробляють від 5 до 20 гектарів землі (власна та орендована), отримають по одній тонні добрива, а ті, хто обробляють від 20 до 500 га – по дві тонни. Пріоритетність в отриманні добрив матимуть господарства, власницями або заявниками яких є жінки (згідно з інформацією в системі ДАР).

Видача добрив планується на листопад-грудень 2023 року.

Також інформуємо, що з 01 листопада 2023 року Міністерство аграрної політики та продовольства України розпочинає прийом заявок та документів для отримання державної допомоги через Державний аграрний реєстр (ДАР) на виконання положень Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки сільськогосподарським товаровиробникам, які використовують меліоровані землі, та організаціям водокористування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2021 року № 1070 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2023 року № 1110).

Вчасно поданими вважаються документи, які надійшли до Державного аграрного реєстру до 20 листопада поточного року включно.

Документи, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються.