Оголошення, повідомлення

2023 рік
Повідомлення про початок громадського обговорення проєкту державного планування та Звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту до документа державного планування:
«Детальний план території громадської забудови для будівництва та обслуговування магазину в місті Виноградів, вулиця Вакарова, 9 Берегівського району Закарпатської області»
«Детальний план території житлової забудови для будівництва та обслуговування житлового будинку в місті Виноградів, садове товариство «Біолог», урочище «Чорна Гора» Берегівського району Закарпатської області на земельній ділянці з кадастровим номером: 2121210100:07:009:0024 площею 0,1060га, зміни цільового призначення земельної ділянки з земель «для індивідуального садівництва» на цільове призначення землі «для будівництва та обслуговування житлового будинку»
«Детальний план території житлової забудови для будівництва та обслуговування житлового будинку в місті Виноградів, товариство «Шовкова Косиця», б/н, урочище «Чорна Гора»  Берегівського району Закарпатської області»
«Детальний план території житлової забудови для будівництва та обслуговування житлового будинку в селі Боржавське, вулиця Шевченка, 106 Берегівського району Закарпатської області»
«Детальний план території громадської забудови для реконструкції будівель для зберігання сільськогосподарської продукції в селі Підвиноградів, контур №348 Берегівського район, Закарпатської області».

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту «Детальний план території громадської забудови для будівництва та обслуговування магазину в м.Виноградів, вул. Вакарова, 9 Берегівського району Закарпатської області»

Оприлюднюємо повідомлення про початок громадського обговорення проєктів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку проєктів до документів державного планування:
“Детальний план території для реконструкції житлового будинку з вбудованими торговими та офісними приміщеннями в м. Виноградів, вул. Копанська, 225 Берегівського району Закарпатської області»
«Детальний план території громадської та житлової забудови для будівництва магазину в м. Виноградів, вул. Тюльпанів, 12 Берегівського району Закарпатської області»
 «Детальний план території громадської та житлової забудови для будівництва магазину в м. Виноградів, вул. Шевченка, 40/3 Берегівського району Закарпатської області»
«Детальний план території громадської та житлової забудови для реконструкції житлового будинку під молитовний будинок з вбудованим житлом служителя церкви та надвірними господарськими будівлями в м. Виноградів, вул. Борканюка, 51 Берегівського району Закарпатської області»
 «Детальний план території громадської забудови для реконструкції магазину в м. Виноградів, вул. Комунальна, 20/Б Берегівського району Закарпатської області»
«Детальний план території громадської та житлової забудови для будівництва торгово-офісної будівлі в с. Велика Копаня, контур №257 Берегівського району Закарпатської області»
«Детальний план території житлової забудови для будівництва індивідуального садибного будинку в с. Тросник, вул. Олімпійська, №б/н Берегівського району Закарпатської області»
«Детальний план території громадської забудови для ведення комерційної діяльності будівництва магазину в с. Фанчиково, вул. Головна, 116 Берегівського району  Закарпатської області»
 «Детальний план території громадської забудови для будівництва магазину в с.Великі Ком’яти, вул. Ватутіна, 263 Берегівського району Закарпатської області»

Інформація щодо прийняття рішення про доповнення переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом викупу у 2023 році
Інформація щодо прийняття рішення про доповнення переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні
Департамент екології та природних ресурсів Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності експлуатації автозаправної станції по вул. Комунальна б/н, м.Виноградів Берегівського р-ну Закарпатської обл.
До уваги власників земельних ділянок та землекористувачів:  про індексацію нормативної грошової оцінки земель за 2022 рік
Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту “Детальний план території для реконструкції частини садибного житлового будинку під магазин в м.Виноградів, вул. Вишнева, 76 Берегівського району Закарпатської області”
Заява про визначення обсягу стратегічної  екологічної оцінки проєкту детального плану території житлової забудови для будівництва та обслуговування житлового будинку  в м.Виноградів, вул. Копанська, 267 Берегівського району Закарпатської області 
Заява про визначення обсягу стратегічної  екологічної оцінки “Коригування детального плану території для будівництва та обслуговування станції для зупинки громадського транспорту приміського сполучення по вул. Борканюка, 12 в м.Виноградів для уточнення схеми руху автобусів та будівництва адміністративної та громадської будівлі”
Виноградівська міська рада оголошує про основний етап розробки проєкту державного планування “Детальний план території забудови земельної ділянки для будівництва садибного житлового будинку з вбудованим магазином та навісом в м.Виноградів, вул. Павлова, б/н Берегівського району Закарпатської області”
Заява про визначення обсягу стратегічної  екологічної оцінки “Детального плану території  житлової забудови для будівництва індивідуального садибного житлового будинку в с.Фанчиково, вул. Шевченка, №55  Берегівського району Закарпатської області”
Виноградівська міська рада оголошує про основний етап розробки проєкту державного планування “Детальний план території громадської забудови для реконструкції котельні під навчально-спортивний зал та сауну в м.Виноградів, вул. Вакарова, 13 Берегівського району Закарпатської області”
Виноградівська міська рада оголошує про основний етап розробки проєкту державного планування «Детальний план території громадської забудови для будівництва обє’ктів торгівлі в м.Виноградів вул. Островського, б/н Берегівського району Закарпатської області», а саме про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у розгляді проєкту містобудівної документації та Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування.

2022 рік
Відділ комунального майна територіальної громади інформує
Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди (ТОВ “АВЕ Виноградово”)
Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки “Детального плану території громадської та житлової забудови для будівництва магазину за адресою м. Виноградів, вул. Копанська, 284, Берегівського району Закарпатської області
Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки “Детальний план території громадської для будівництва об’єктів торгівлі в м. Виноградів, вул. Островського, б/н, Берегівського району Закарпатської області”

Оголошення ТОВ “АВЕ Винонградово” стосовно проведення вимірювання кількості твердих побутових відходів
Інформація про оприлюднення текстів публічних договорів ТОВ “АВЕ Виноградово”
Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для  проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності 
Інформація Виноградівської міської ради про результати  конкурсу від 12.09.2022 року  з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності

Повідомлення про оприлюднення документа  державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку Детальний план території земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с. Великі Ком’яти, вул. І.Франка, 208 Берегівського району Закарпатської області
Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку 
Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Великі Ком’яти, вул. І.Франка, 208 Берегівського району ЗАкарпатської області
Повідомлення про оприлюднення документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку Детальний план території громадської забудови для будівництва закладів освіти в м.Виноградів, вул. Заводська, 2
Повідомлення про оприлюднення щодо перейменування вулиці Партизанська на вулицю Олександра Чорного в селі Великі Ком’яти Виноградівської міської територіальної громади
Перелік об’єктів комунальної власності Виноградівської міської територіальної громади,  які підлягають приватизації шляхом викупу у 2022 році
Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (м. Виноградів, вул. Полкова, 32)
Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (м. Виноградів, вул. Шевченка, 84)
Оприлюднюємо інформацію щодо можливості вступу до Державного податкового університету
Відповідно до доручення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29.12.2021 р. №14 інформуємо щодо місць розташування фонду захисних споруд –  Перелік  захисних споруд цивільного захисту
Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру повідомляє про значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель за 2021 рік

2021 рік
Роз’яснення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини
Уряд ухвалив рішення про зростання мінімальної пенсії рідним загиблих в АТО/ООС
До уваги роботодавців 
Щорічна перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку
Берегівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Закарпатській області (Виноградівський підрозділ) інформує
До уваги мешканців с.Широке
Інформування про затвердження переліку об’єктів, які підлягають  приватизації шляхом продажу на аукціоні
Інформаційне повідомлення щодо зміни власника земельних ділянок
Інформація щодо правил перебування та проведення робіт у прикордонній смузі та контрольованому прикордонному районі
Відповідь на електронну петицію з питання “Будівництво скейт-паку по вулиці Корятовича у місті Виноградів”
До уваги мешканців вулиць Бєлгородська, Герцена та Огарєва м. Виноградів
Електронні листки непрацездатності
Повідомлення про відкриття провадження в адміністративній справі
Можливе  зниження напруги та знеструмлення споживачів
Відповідь на електронну петицію з питання «Влаштування покриття бігової доріжки в парку «Перені» Виноградів»
До уваги побутових та непобутових споживачів газу сіл Велика Копаня, Мала Копаня, Широке
Оприлюднюємо перелік побутових та непобутових споживачів, яким буде припинено газопостачання  на період проведення ремонтних робіт   31.08.2021 р. (додається)

Оголошення про проведення заходів з пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу
Інформаціно-роз’яснювальні повідомлення від Головного управління ДПС у Закарпатській області
Запрошуємо до участі у міжнародному фотоконкурсі об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки»
Отримувати пенсію можна у відділенні Укрпошту або через листоношу
Тимчасове припинення водопостачання в м.Виноградів (28.07.2021р.)
Роз’яснення щодо поетапного впровадження електронної форми листків непрацездатності
Інформаційні матеріали

19.07.2021р. у зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт на газорозподільчій станції «Виноградів», управлінням магістральних газопроводів буде частково припинено подачу газу в м.Виноградів
 Перелік вулиць та комунально-побутових об’єктів, де буде відсутнє газопостачання

Формування листків непрацездатності в електронному вигляді
Мінімальний страховий стаж
Про деякі питання набуття страхового стажу
До відома суб’єктів господарювання, які використовують вантажну техніку
Легалізація заробітної плати – спільна мета державних органів
26, 27 червня 2021 р. у міському будинку культури буде проводитись вакцинація (щеплення) від коронавірусної хвороби COVID-19
Відповіді на запитання щодо призначення субсидій 
Мінсоцполітики розробляє нові стимули для працевлаштування осіб з інвалідністю у пілотному проєкті «Працюй вільно»
Результати дослідження щодо проблем працевлаштування осіб з інвалідністю        Інформаційні матеріали
До уваги   активістів жіночих, молодіжних та інших громадських організацій, які займаються наданням допомоги вразливим групам населення та людям в кризових ситуаціях в умовах пандемії COVID-19
До уваги мешканців територіальної громади
До уваги мешканців Виноградівської міської територіальної громади
До уваги експортерів сільськогосподарської та харчової продукції
Із 01 січня наступного року в Україні починає діяти державна програма, яка перетворюватиме малозабезпечених і довготривалих безробітних на підприємців
Міністерство культури та інформаційної політики України закликає активно використовувати візуальну символіку до святкування 30-річчя Незалежності України
До уваги  мешканців сіл Олешник та Підвиноградів
До уваги платників податків – юридичних та фізичних осіб
Новий закон про ЖКГ: відповідальність за газові труби в будинках — на мешканцях

Із 1 червня 2021 р. відновлюються пільгові перевезення окремих категорій громадян на території Виноградівської міської територіальної громади. Безоплатний проїзд пенсіонерів та громадян окремої пільгової категорії  здійснюється щотижня у вівторок та четвер.
Перелік відправлень на  регулярних  автобусних  маршрутах  загального  користування, на яких будуть здійснюватися пільгові перевезення за рахунок коштів місцевого бюджету  (ДОДАЄТЬСЯ).

До уваги  непобутових споживачів газу сіл Олешник, Дротинці, Підвиноградів, Фанчиково, Тросник (відсутність газу 1.06.2021)
Оприлюднюємо перелік непобутових споживачів, на об’єктах яких у період проведення робіт 1.06.2021 р. буде припинено газопостачання 

До уваги представників бізнесу
До відома суб’єктів господарювання у сфері відновлювальної енергетики та адаптації до змін клімату – Оприлюднюємо лист Державного агентства енергоефективності та енергозбереження України щодо реалізації інвестиційних проєктів
Легалізація заробітної плати – соціальні гарантії  і майбутня пенсія
Повідомлення про відсутність електропостачання у с. Широке (26.05.2021 р.)
Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області інформує

ПРОПОЗИЦІЯ ЩОДО СПІВПРАЦІ З ВИРОБНИКАМИ ВІД РИНКУ “ШУВАР”
Презентація

Державні сервіси та цифрові можливості  в Україні (постери)
Міністерство розвитку громад та територій проводить Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»  з метою залучення регіональних ЗМІ до всебічного висвітлення процесів децентралізації
Поширення соціальної реклами “Тільки не мовчи” (постери)
Прийом заявок на конкурсний відбір “ТОП-100 проєктних ідей Закарпаття”
До уваги працюючих пенсіонерів
Платники Виноградівщини можуть отримати ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами через ЦОП
Доступ до онлайн-послуг та електронного документообігу
ЗМІНИ В ОРГАНІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ І ДОСТАВКИ ПЕНСІЙ ТА ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ
Закарпаття долучається до інформаційної кампанії «Не дай домашньому насильству шанс!»
«Закарпатгаз» проводитиме повну інвентаризацію показань лічильників
Повідомлення про діючий у 2021 році Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників»
Гідрологічне штормове попередження (14-15.04.2021 р.)
Про ускладнення погодних умов по території Закарпатської області (14-16 квітня 2021 р.)
План заходів із відзначення Дня охорони праці в Україні у 2021 році
До уваги орендарів комунального майна  Виноградівської міської територіальної громади           РОЗ’ЯСНЕННЯ
Про ускладнення погодних умов по території Закарпатської області (9.04.2021 р.)
Тимчасове припинення водопостачання в м.Виноградів (8.04.2021р.)
Перелік першого  типу об’єктів комунальної власності територіальної громади    Виноградівської міської ради  для передачі майна в оренду на аукціоні     Рішення сесії з додатками
Повідомлення щодо включення об’єкту в Перелік другого типу об’єктів комунальної власності  для передачі майна в оренду без проведення аукціону           Рішення сесії з додатком
Про затвердження нового порядку реєстрації пасік
До уваги депутатів Виноградівської міської ради (практичний онлайн-курс)
Тимчасове припинення водопостачання в м.Виноградів (30.03.2021р.)
Попередження про небезпечні метеорологічні явища (18.03.2021 р.)
Тимчасове припинення водопостачання в м.Виноградів (18.03.2021р.)
Інформування громадськості про існуючу проблему торгівлі людьми    ПОСТЕРИ
Оголошення щодо добору громадян України на військову службу  за контрактом у Державну прикордонну службу
Тимчасове припинення водопостачання в м.Виноградів (17.03.2021 р.)
Лист Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг  щодо можливих ризиків виникнення проблемної ситуації з газопостачанням установам та організаціям, що фінансуються з місцевих бюджетів, пов’язаних з реформою адміністративно-територіального устрою України
Створюються сім’ї патронатних вихователів (фото, пам’ятка)
Повідомлення про відсутність електропостачання у м. Виноградів (15.03.2021 р.)
Тимчасове припинення водопостачання в м.Виноградів (26.02.2021р.)
Попередження про небезпечні метеорологічні явища (20.02.2021 р.)
Попередження про небезпечні метеорологічні явища (18-19.02.2021 р.)
Рекомендації Уповноваженого із захисту державної мови щодо норм Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», які стосуються застосування державної мови у діяльності місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій державної і комунальної форм власності
БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ
Попередження про небезпечні метеорологічні явища (12-14.02.2021 р.)
Попередження про небезпечні метеорологічні явища (11-12.02.2021 р.)
Гідрологічне штормове попередження (10-11.02.2021 р.)
Попередження про стихійні метеорологічні явища (11-12.02.2021 р.)
 Припинення водопостачання в м.Виноградів (11.02.2021р.)
Припинення водопостачання в м.Виноградів (08.02.2021р.)
Роз’яснення  департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА про порядок надання одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка» при народженні дитини після 24 жовтня 2020 р.
Гідрологічне штормове попередження (04-05.02.2021 р.)
Попередження про небезпечні метеорологічні явища (29.01.2021 р.)
Лист ТОВ «Закарпатський навчальний центр підготовки і перепідготовки кадрів» від 22.01.2021 р. № 19  щодо діяльності ТОВ «ЗНЦ» для подальшої співпраці та надання якісних освітніх послуг
Інформаційна кампанія про земельну реформу, запровадження прозорого ринку земель та ефективного управління земельними ресурсами       ПОСТЕРИ
Планове відключення електроенергії у с. Мала Копаня (26.01.2021 р.)
Інформує УСЗН  Виноградівської  РДА (“Пакунок малюка”)
До уваги юридичних та фізичних осіб
Повідомлення про відсутність електропостачання у м. Виноградів (21.01.2021 р.)
Повідомлення про відсутність електропостачання у м. Виноградів (20.01.2021 р.)
До відома орендарів земельних ділянок комунальної власності Виноградівської міської  територіальної громади
ЗАПРОШУЄМО ДОЛУЧИТИСЬ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО ПРОЄКТУ «РОДИННА СЛАВА УКРАЇНИ»

2020 рік
До відома підприємств, установ, організацій та представників бізнесових кіл
Виноградівське ДПІ ГУ ДПС у Закарпатській області інформує
 Національний конкурс «Молодіжна столиця України»
Радіодиктант національної єдності (9.11.2020р.)
Повідомлення про зміни в обмеженні руху автотранспорту з 02.11.2020 р.
Припинення водопостачання в м. Виноградів (30.10.2020 р.)
Повідомлення про обмеження руху автотранспорту з 02.10.2020 р.
Повідомлення Регіональної газової компанії «Закарпатгаз»
Припинення водопостачання в м. Виноградів (22.09.2020 р.)
Повідомлення про обмеження руху автотранспорту з 21.09.2020 р.
Повідомлення про обмеження руху автотранспорту з 21.09.2020 р.
Припинення водопостачання в м. Виноградів (18.09.2020 р.)
Повідомлення про обмеження руху автотранспорту 17 – 19.09.2020 р.
Повідомлення про відсутність напруги у м. Виноградів (16.09.2020 р.)
Повідомлення про відключення електроенергії у м. Виноградів (15.09.2020 р.)
Повідомлення про обмеження руху автотранспорту з 5.09.2020 р.
Попередження про ускладнення погодних умов по території Закарпатської області (11-13.07.2020 р.)
Списання ФОПам «боргів» з ЄСВ 
Попередження про ускладнення погодних умов по території Закарпатської області (7-8.07.2020 р.)
Гідрологічне штормове попередження по Закарпатській області (6-7-8.07.2020 р.)
Можливе пониження тиску води в м. Виноградів (6.07.2020 р.)
Можливе пониження тиску води в м. Виноградів (2.07.2020 р.)
Відбудеться суперхлорування питної води в м. Виноградів (3.07.2020 р.)
Припинення водопостачання в м. Виноградів (1.07.2020 р.)
Пониження тиску води в м. Виноградів (23.06.2020 р.)
Попередження про небезпечні метеорологічні явища по Закарпатській області (16.06.2020 р.)

Повідомлення про обмеження руху автотранспорту з 15.06.2020 р.
СХЕМА   об’їзду

Припинення водопостачання в м. Виноградів (4.06.2020 р.)
Повідомлення про обмеження руху автотранспорту з 03.06.2020 р.
Припинення водопостачання в м. Виноградів (3.06.2020 р.)
Конкурс з призначення   управителів багатоквартирними будинками у м.Виноградів
Припинення водопостачання в м. Виноградів (29.05.2020 р.)
Повідомлення про відсутність електропостачання у м. Виноградів (7-8.05.2020 р.)
Відбір кандидатів для проходження  військової служби за контрактом у Збройних Силах України у ІІ кв. 2020 р.
Припинення водопостачання в м. Виноградів (7.05.2020 р.)
Повідомлення про обмеження руху  автотранспорту (з 06.05.2020 р.)
Повідомлення про відключення електроенергії у м. Виноградів (30.04.2020 р.)
До уваги ОСББ та ініціативних груп, що бажають створити ОСББ
Попередження про пожежну небезпеку по Закарпатській області (28-29.04.2020 р.)
До уваги представників ОСББ
Припинення водопостачання в м. Виноградів (27.04.2020 р.)
Повідомлення про відсутність напруги в електромережі у м. Виноградів (27.04.2020 р.)
Попередження про пожежну небезпеку по Закарпатській області (24.04.2020 р.)
Заміна кабелю електроживлення
Попередження про небезпечні метеорологічні явища (14.04.2020 р.)
Обмеження руху автотранспорту по вул. І. Франка
Попередження про небезпечні метеорологічні явища (3.04.2020 р.)
Припинення водопостачання в м. Виноградів (2.04.2020 р.)
Попередження про небезпечні метеорологічні явища (31.03. -2.04.2020 р.)
Припинення водопостачання в м. Виноградів (31.03.2020 р.)
Попередження про небезпечні метеорологічні явища (30.03.2020 р.)
 Відключення електроенергії у м. Виноградів (30.03.2020 р.)
Термінове відключення електроенергії у м. Виноградів (26.03.2020 р.)
До уваги мешканців міста (доставка пенсій та грошової допомоги в умовах карантину) 
Попередження про небезпечні метеорологічні явища (24-25.03.2020 р.)
Термінове відключення електроенергії у м. Виноградів (23.03.2020 р.)
Про ускладнення погодних умов по території Закарпатської області (21.03.2020 р.)
Можливе пониження тиску води в м. Виноградів (17.03.2020 р.) 
ПРОТОКОЛ регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, який є обов’язковим для виконання на території Виноградівсього району
Вимушені тимчасові протиепідемічні заходи
З метою посилення протиепідемічних та профілактичних заходів щодо недопущення поширення випадків COVID-19
Про ускладнення погодних умов по території Закарпатської області (14-18.03.2020 р.)
У дошкільних закладах міста оголошено карантин через загрозу епідемії коронавірусної  інфекції (12.03.20р. -3.04.20 р.)
Повідомлення Закарпатського обласного центру з гідрометеорології (вітер, 3.03.2020 р.)
Повідомлення Закарпатського обласного центру з гідрометеорології (3.03.2020 р.)
Початок прийому проєктів в рамках громадського бюджету 
Відбудеться відкриття виставкової зали «Імпасто» за новою адресою (1.03.2020 р.) 
Повідомлення Закарпатського обласного центру з гідрометеорології (26-27.02.20 р.)
Планове відключення електроенергії у м. Виноградів (25.02.20 р.)
Відбудеться конкурс краси “Міс Виноградів” (8.03.2020 р,)
Відбудеться концерт-реквієм пам’яті Небесної Сотні та загиблим  воїнам АТО (21.02.2020 р.)
Повідомлення Закарпатського обласного центру з гідрометеорології (21.02.2020 р.)
Повідомлення Закарпатського обласного центру з гідрометеорології (14-15.02.2020 р.)
Навчання з питань роботи ОСББ (17.02.2020 р.)
Планове відключення електроенергії у м. Виноградів (13.02.2020 р.)
Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності по Закарпатській області (11.02.2020 р., 12.02.2020 р.)
Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності по Закарпатській області (11.02.2020 р.)
Припинення водопостачання в м. Виноградів (7.02.2020 р.)
Соціальна програма матеріальної допомоги українським студентам 
Безоплатна вторинна правова допомога
ПрАТ “Гроно-Текс” прийме на роботу осіб з інвалідністю за спеціальністю “Швейна справа”
Тренінг у рамках  проекту  ЄС/ПРООН (HOUSES): «Бухгалтерський облік в ОСББ» (30.01.2020 р.)
Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру повідомляє про значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
Інформаційне повідомлення: шляхом викупу приватизовано об’єкт
Планові відключення електроенергії у м. Виноградів (10.01.2020 р.)
Припинення водопостачання в м. Виноградів (09.01.2020 р.)
Можливе пониження тиску води в м. Виноградів (3.01.2020 р.)

З 01.01.2020 р. введено в дію нові рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів
 ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ
З 01.01.2020 р. введено в дію нові рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів. Зарахування платежів на ці рахунки розпочалося з 03.01.2020 р.
Туристичний збір (рахунки)
Орендна плата (рахунки)
Адміністративний збір за проведення державної реєстрації (рахунки)
Плата за надання інших адміністративних послуг РЕЄСТРАЦІЯ / ЗНЯТТЯ З РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ / ПЕРЕБУВАННЯ (рахунки)

2019 р.
Можливе пониження тиску  води в м. Виноградів (31.12.2019 р.)
Припинення водопостачання в м. Виноградів (23.12.2019 р.)
Припинення водопостачання в м. Виноградів (20.12.2019 р.)
Припинення водопостачання в м. Виноградів (16.12.2019 р.)
Відкриття міської ялинки (18.12.2019 р.)
Припинення водопостачання в м. Виноградів (4.12.2019 р.)
 Конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку на території м. Виноградів (повторний, 3.01.2020 р.)
Припинення водопостачання в м. Виноградів (2.12.2019 р.)
Припинення водопостачання в м. Виноградів (27.11.2019 р.)
EducationUA – соціальний проект, який дає можливість молодим людям проявити себе і поборотися на конкурсній основі за фінансування навчання
Припинення водопостачання в м. Виноградів (25.11.2019 р.)
Соціальна програма на оплату навчання у ВИШі. Загальна сума гранту складає 16 000 гривень та буде розподілена між трьома переможцями, яким буде оплачено навчання в українському ВНЗ
Припинення водопостачання (22.11.2019 р.)
Припинення водопостачання в м. Виноградів (22.11.2019 р.)
Припинення водопостачання в м. Виноградів (19.11.2019 р.)
До уваги власників землі та землекористувачів, у яких право власності (користування) на земельні ділянки виникло до 2013 року, але відомості відсутні у Державному земельному кадастрі
У зв’язку з проведенням ремонтних робіт по вул. Чкалова (14.11.2019 р.)
Перебої у водопостачанні в м. Виноградів (13-14.11.2019 р.)
Припинення водопостачання в м. Виноградів (12.11.2019 р.)
Припинення водопостачання в м. Виноградів (5.11.2019 р.)
Припинення водопостачання в м. Виноградів (4.11.2019 р.)
Планові відключення електроенергії у м. Виноградів (3.10.2019 р.)
Набір кандидатів до списку присяжних Виноградівського районного суду 
Припинення водопостачання в м. Виноградів (23.09.2019 р.)
Припинення водопостачання в м. Виноградів – перелік вулиць (20.09.2019 р.)
Припинення водопостачання в м. Виноградів (20.09.2019 р.)
Планові відключення електроенергії у м. Виноградів (18.09.2019 р.)
26.09.2019 р.  на базі Королівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбудеться «День кар’єри»
Припинення водопостачання в м. Виноградів (10.09.2019 р.)
Тренінг «ОСББ в Україні: правовий статус, порядок створення і діяльність. Налагодження роботи новоствореного ОСББ», а також інформаційна сесія «Про фонд енергоефективності і можливості ОСББ» (10.09.2019 р.)
Припинення водопостачання в м. Виноградів (9.09.2019 р.)
Планові відключення електроенергії у м. Виноградів (3.09.2019 р.)
Припинення водопостачання в м. Виноградів (23.08.2019 р.)
Припинення водопостачання в м. Виноградів (21.08.2019 р.)
Припинення водопостачання в м. Виноградів (20.08.2019 р.)
Припинення водопостачання в м. Виноградів (15.08.2019 р.)
Виконавчий комітет Виноградівської міської ради Закарпатської області повторно оголошує проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирними будинками у місті Виноградів (10.09.2019 р.)
Припинення водопостачання в м. Виноградів (9.08.2019 р.)
Припинення водопостачання в м.Виноградів (7.08.2019 р.)
Припинення водопостачання в м. Виноградів (5.08.12019 р.)
Планові відключення електроенергії у м. Виноградів (2.08.2019 р.)
Виноградівський РЕМ повідомляє (31.07.2019 р.)
Планові відключення електроенергії у м. Виноградів з 29.07.2019                ГРАФІК
Планові відключення електроенергії у м. Виноградів на період з 23.07 по 26.07.2019 р.           ГРАФІК
СКЛАД дільничних виборчих комісій м.Виноградів (позачергові вибори народних депутатів України 21 липня 2019 року,  oдномандатний виборчий округ № 73)
Конкурс з призначення управителів багатоквартирними будинками у місті Виноградів (01.08.2019 р.)
До відома суб’єктів  господарювання та споживачів міста
Тренінг у рамках  проекту  ЄС/ПРООН (HOUSES) «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) – створення та перспектива розвитку» (14.06. 2019 р.)
Новий соціальний проект – матеріальна допомога українським студентам EducationUA 2019
Конкурс на право оренди об’єктів комунальної власності
Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності  для проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності (21.06.2019 р.)
У Виноградові виступить Військово-музичний центр  Сухопутних військ Збройних Сил України (23.05.2019р.) АФІША
Повідомлення ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області щодо обробітку хімічними препаратами шкідників 
Повідомлення ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області щодо запобігання  ураженнями дерев
Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів Виноградівської міської ради
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Виноградівської міської ради
У Виноградові 6-7 квітня 2019 р. вперше пройде міжнародний фестиваль «Пасхальні зустрічі» (афіша)
Безкоштовна юридична допомога громадянам, які постраждали внаслідок збройної агресії РФ проти України і окупації частини території України – ГО “Всеукраїнський рух “Сила Права”
Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для визначення вартості нерухомого майна комунальної власності (4.03.2019 р.)
Виноградівський районний відділ  Філії Державної установи «Центр пробації» в Закарпатській області. Запрошуємо до співпраці небайдужих громадян в якості волонтерів пробації
Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності (18.02.2019 р.)
Конкурс на право оренди об’єкту комунальної власності (5.02.2019 р.)
У зв’язку  з несприятливими погодними умовами можливе зміщення графіку надання послуг  по збору та вивезенню твердих побутових відходів ТОВ «АVЕ Виноградово» (21.01.2019 р.)
ПрАТ «Гроно-Текс» прийме на роботу осіб з інвалідністю за спеціальністю «Швейна справа»
15-16 листопада відбудеться комплексна перевірка централізованої системи оповіщення
До уваги мешканців міста (персональний кабінет абонента Виноградівське ВУЖКГ)

2018 р.
Конкурс з відбору субєктів оціночної діяльності для проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності (28.11.2018 р.)
Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування (12.11.2018 р.)
Про встановлення батьківської плати за харчування дітей в закладах дошкільної освіти Виноградівської міськради  з 1 січня 2019 р. 
Конкурс на перевезення пасажирів  на міських автобусних маршрутах загального користування (9.10.2018 р.)
У зв’язку з  проведенням святкових заходів до Дня міста Виноградів буде перекрито  рух транспортних засобів
Виїзний прийом громадян  у Виноградівському бюро правової допомоги
Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності  для проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності (29.08.2018 р.)
Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для визначення вартості нерухомого майна комунальної власності (22.08.2018 р.)
Конкурс  з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності (8.08.2018 р.)
Попередження травмування громадян на залізничному транспорті
Виїзний семінар «Антикорупційна політика. Е-декларування» (21.02.2018 р.)
Конкурс на заміщення вакантної посади  завідувача художньо-постановочної та режисерської частини
ЗАЯВА – повідомлення про наміри
Працевлаштування осіб з інвалідністю на ПрАТ «Гроно-Текс»

2017 р.
Конкурс  з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель з метою проведення експертної  грошової оцінки  забудованих земельних ділянок несільськогосподарського призначення міста Виноградів, які підлягають продажу фізичним та юридичним особам, що знаходяться в їх користуванні (17.11.2017 р.)
Конкурсна комісія Виноградівської міської ради по проведенню конкурсу з визначення   організаторів аукціонів по відчуженню об’єктів комунальної власності О Г О Л О Ш У Є проведення конкурсу з визначення  організаторів аукціонів по відчуженню об’єктів комунальної власності (25.10.2017 р.)
Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель з метою проведення експертної  грошової оцінки  забудованих земельних ділянок несільськогосподарського призначення міста Виноградів, які підлягають продажу фізичним та юридичним особам, що знаходяться в їх користуванні (20.10.2017 р.)
Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування (10.10.2017 р.)
Обмеження руху автомобільного транспорту на період проведення святкових заходів, приурочених святкуванню 755-ої  річниці з Дня заснування міста Виноградів (27 – 28 серпня 2017 р.)
ОГОЛОШЕННЯ: Військова служба за контрактом в Державній прикордонній службі України
Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель з метою проведення експертної  грошової оцінки  забудованих земельних ділянок несільськогосподарського призначення міста Виноградів, які підлягають продажу фізичним та юридичним особам, що знаходяться в їх користуванні (18.07.2017 р.)
Конкурс на  визначення  робочого органу-підприємства (організації) для виконання функцій забезпечення роботи конкурсного комітету з визначення  автомобільних перевізників на   міських  автобусних  маршрутах загального користування у м. Виноградів (22.08.2017 р.)
Триває набір до патрульної поліції у містах Ужгороді та Мукачеві Приєднуйся до команди!
Прийом громадян з особистих питань військовим комісаром Закарпатського обласного військового комісаріату
Загальноміські  Дні благоустрою (31.03 – 1.04.2017 р.  та  28 – 29.04.2017 р.) 
Виноградівський міський будинок культури запрошує на концерт (19.03.2017 р.)
До уваги землевласників та землекористувачів
Оголошення про початок громадського обговорення щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації
Конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії, програміста фінансово-економічного відділу міської ради

2016 р.
Військовий комісар Закарпатського обласного військового комісаріату проведе прийом у Виноградові
Оголошення про тимчасове перекриття проїзду транспорту
Про внесення зміни до статті 13 Закону України “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку”
Виноградівський районний військовий  комісаріат Закарпатської області продовжує призов громадян на строкову військову службу
Шановні мешканці вулиці Корятовича
Запрошуємо на відкриття оновленого стадіону «Юність»
Перейменування вул. Терешкової на Закарпатську