До уваги підприємців Виноградівської міської територіальної громади – Виноградівська міська рада Закарпатської області

До уваги підприємців Виноградівської міської територіальної громади

За підтримки програми EU4Business Всеукраїнська Асоціація ОТГ та Новоукраїнська міська територіальна громада продовжують роботу над проєктом Бізнес-Акселератору за темою: «Адаптивні стратегії бізнесу в умовах військового стану».

У рамках реалізації проєкту триває індивідуальна робота над проєктами для підприємців.

Програма мінікурсу та бізнес-акселератора підготовлена спеціально для малого і середнього бізнесу – з метою адаптації своєї підприємницької діяльності до умов війни, криз та інших мінливих умов.

Якщо серед ваших знайомих є підприємці, яким можуть бути цікавими ці заходи, поділіться з ними посиланням.

Детальніша інформація за посиланням: https://hromady.org/robota-proektu-biznes-akseleratoru-2

Зміст публікації є виключною відповідальністю Всеукраїнської Асоціації ОТГ і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ, ФРП.

#eu4business, #MovingForwardTogether, #sme_support_EU_GIZ,   #GIZ_Trade_EU_UA_Association