Виноградівська міська рада Закарпатської області – Офіційний вебсайт Виноградівської міської ради

21.08.2023

Продовжено роботу щодо реалізації Національної програми ВідНОВА:UA

Як інформує Міністерство молоді та спорту України, спільно з партнерами у 2023 році продовжено роботу щодо реалізації Національної програми залучення молоді до відновлення України ВідНОВА:UA, мета якої сприяння процесам залучення молоді до відновлення України та нормалізації життя у громадах, що постраждали від війни з росією.

(більше…)

20.08.2023

Інформація про тимчасове припинення електричної енергії для споживачів с. Фанчиково

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», завтра, 21 серпня 2023 р. з 9.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

с. Фанчиково – вул. Кутлана

 

Причина відключення: технічні роботи.

 

 

Виноградівська міська рада

18.08.2023

Співчуття

Виконавчий комітет та Виноградівська міська рада висловлюють щирі співчуття начальнику служби в справах дітей Беланинець Єві Оттилівні та завідувачу архівного сектору Деяк Єві Федорівні з приводу тяжкої втрати – смерті свекрухи та бабусі.

 

Виноградівська міська рада

17.08.2023

Інформація про тимчасове припинення електричної енергії для споживачів с. Тросник

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», завтра, 18 серпня 2023 р. з 9.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

 

с. Тросник – вул. Туряниці, Виноградна, Тисівська, Олімпійська

 

Причина відключення: технічні роботи.

 

Виноградівська міська рада

17.08.2023

Що слід знати платникам про відповідальність за порушення використання РРО/ПРРО

Головне управління ДПС у Закарпатській області повідомляє, що з 1 січня 2022 року використання РРО/ПРРО стало обов’язковим для всіх суб’єктів господарювання, крім платників єдиного податку І групи, та не було відмінене 24.02.2022 у зв’язку з введенням режиму воєнного стану в Україні.

 

Податківці звертають увагу, що у зв’язку з набранням чинності Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219) з 1 серпня 2023 року відповідальність за порушення закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон про РРО) застосовується не тільки до торгівців підакцизними товарами, а й до суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сферах купівлі/продажу іноземної валюти, організації та проведення азартних ігор. (більше…)