Виноградівська міська рада Закарпатської області – Офіційний вебсайт Виноградівської міської ради

16.10.2023

Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів, с.Підвиноградів на 17 жовтня 2023 р.

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 17 жовтня 2023 р. з 9.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Копанська, Мала Польова, В.Стуса, Ковача, Цегольна, Водяна, Андрія Гріги (колишня вул. Островського), Закарпатська,  Олександра Сергеєва (колишня Зелена), Леоніда Каденюка (колишня Гагаріна)

с.Підвиноградів – вул. Садова

Причина відключення: технічні роботи

Виноградіська міська рада

15.10.2023

Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів, с.Дротинці, с.Підвиноградів на 16 жовтня  2023 р.

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 16 жовтня 2023 р. з 9.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м. Винограді – вул.  Тюльпанів, Лермонтова, Гички, Довженка, Володимира Івасюка (колишня Висоцького), Репіна, Затишна, Гінцака,  Закарпатська, Чкалова, Ардовецька, Велика Садова

с. Дротинці – вул. Спортивна, Молодіжна

с. Підвиноградів – вул. Яблунева, Виноградна

Причина відключення: технічні роботи

Виноградівська міська рада

14.10.2023

Співчуття

Виноградівська міська рада та виконавчий комітет з великим сумом сповіщають:

під час російсько-української війни, захищаючи свою рідну Батьківщину, відданий військовій присязі на вірність українському народу помер 10 жовтня 2023 р. в населеному пункті Борова Ізюмського району Харківської області старший солдат, гранатометник Демчик Іван Михайлович, 1972 р.н., мешканець с. Великі Ком’яти.

Висловлюємо щирі співчуття родині та побратимам.

Вічна пам’ять Герою – Захиснику України!

Виноградівська міська рада

14.10.2023

Повідомлення про тимчасове обмеження руху автотранспорту та паркування по вул. Шевченка з 16 жовтня 2023 р.

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт з 16 жовтня 2023 р. на відрізку дороги по вул.Шевченка – від фонтану до вул. Маяковського буде тимчасово обмежено рух автотранспорту та паркування.

Виноградіська міська рада

13.10.2023

КОНЦЕПЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ЕКСПОЗИЦІЇ«ПРИДИВИСЬ», ПРИУРОЧЕНА ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ДНЯ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

Напередодні Європейського дня боротьби з торгівлею людьми (18 жовтня) – Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні спільно з Міністерством соціальної політики України та Всеукраїнською коаліцією громадських організацій з протидії торгівлі людьми, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія та Міністерства юстиції Швеції розпочинає нову інформаційну кампанію «ПРИДИВИСЬ»: з метою попередження торгівлі людьми та популяризації правил безпеки під час міграції. У рамках даної кампанії заплановано створення експозиції «ПРИДИВИСЬ» у приміщеннях залізничних та автовокзалів, торгових центрів, на центральних площах міста, у парках міста Києва та 20 областей України, в т.ч. у Закарпатській.

 

Координатор експозиції в Закарпатській області – Інна Сабадош, 0506939513, ЗКЖО «Веста». (більше…)


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2124