Виноградівська міська рада Закарпатської області – Офіційний вебсайт Виноградівської міської ради

17.08.2023

МОЗ інформує: Хто і як може викликати мобільну бригаду для вакцинації проти кору?

У межах кампанії з вакцинації від кору дітей, які пропустили планові щеплення (в 1 та 6 років), в Україні сформовано 312 мобільних бригад, які вакцинують дітей в організованих колективах та у віддалених від пунктів щеплень територіях.
Кого вакцинують мобільні бригади
– Дітей у дошкільних, шкільних освітніх закладах і в «оздоровчих» таборах, віком 2-17 років, які не мають першого, другого або обох щеплень КПК.
– Мешканців віддалених селищ, де доступ до стаціонарних пунктів щеплень є ускладненим або неможливим.
– Дітей, які через стан здоров’я не можуть самостійно пересуватися.
Як викликати мобільну бригаду до колективу чи громади
Зібрати список дітей у закладі або громаді, в яких немає необхідних за віком щеплень, та зателефонувати регіональному координатору з вакцинації (контакти див. нижче) або дізнатись його контакти, звернувшись до контакт-центру МОЗ за номером 0 800 60 20 19.
Напередодні виїзду вам зателефонують та повідомлять усю необхідну інформацію для підготовки та проведення щеплень.
Як викликати мобільну бригаду додому
Батьки чи опікуни дітей, які не можуть самостійно пересуватися, теж можуть залишити заявку на приїзд мобільної бригади додому за тими самими телефонами або через сімейного лікаря.
Можливо, треба буде трохи почекати на приїзд бригади, поки збереться достатньо охочих вакцинуватися вдома у вашому районі чи населеному пункті.
Контакти регіональних координаторів з вакцинації проти кору можна дізнатися за телефоном контакт-центру МОЗ: 0 800 60 20 19.
За матеріалами Міністерства охорони здоров’я України
16.08.2023

Інформація про тимчасове припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», завтра, 17 серпня 2023 р. з 9.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Миру

Причина відключення: технічні роботи.

Виноградівська міська рада

15.08.2023

Сервіс УТОГ – система відеозвʼязку з перекладачем жестової мови для забезпечення комунікації з особами з порушеннями слуху

Сервіс УТОГ – система відеозвʼязку з перекладачем жестової мови для забезпечення комунікації з особами з порушеннями слуху.

 

Якщо у Вас є необхідність комунікації з особою з порушеннями слуху – до Ваших послуг цілодобова система відеозвʼязку з перекладачем жестової мови «Сервіс УТОГ».

 

Посилання, за яким здійснюється зв’язок з перекладачем жестової мови: https://app.service.utog.org/

 

Детальна інформація описана в інструкції з користування сервісом.

 

За матеріалами Українського товариства глухих

 

 

15.08.2023

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт серед молоді

Якщо ви активні, амбітні, креативні, цікавитеся питаннями функціонування державного управління та маєте ідеї і пропозиції для удосконалення державної політики у різних сферах, – запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт серед молоді! 

 

Конкурс ініційовано Національним агентством України з питань державної служби та Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу. Партнерами у проведенні конкурсу цього року є ООН Жінки в Україні, Представництво Фонду Ганса Зайделя в Україні, Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Спілка молодих державних службовців України», Проєкт DECIDE, Проєкт Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: Фаза ІІІ».

 

Конкурс триватиме з 23 червня по 27 жовтня 2023 року. Роботи приймаються  у номінаціях:

– «Рівні права і можливості жінок і чоловіків»;

– «Політична освіта та політична культура»;

– «Молодь у системі публічного управління: новітні підходи та перспективи»;

– «Реформування освіти в умовах воєнного стану»;

– «Мій досвід участі у формуванні та реалізації молодіжної політики».

 

Для участі у Конкурсі необхідно до 25 серпня 2023 року подати заявку, оформлену за встановленим зразком, та конкурсну роботу на електронну адресу konkurs@center.gov.ua. Заявка може бути подана окремою особою (індивідуальна) або групою осіб (колективна).

 

Всі деталі можна знайти на офіційному вебсайті Конкурсу.

 

За матеріалами Національного агентства України з питань державної служби

15.08.2023

Попередження про небезпечні метеорологічні явища (16-18.08.2023 р.)

Як повідомив Закарпатський обласний центр з гідрометеорології, протягом 16-18 серпня на більшій частині території Закарпатської області очікується висока (4-й клас) пожежна небезпека.

 

Виноградівська міська рада