Очікуємо всіх зацікавлених мешканців Виноградівської міської територіальної громади на громадському обговоренні з формування завдання на розроблення Комплексного плану
Нагадуємо, що в рамках процедури громадських обговорень з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Виноградівської міської територіальної громади 24 листопада 2023 року заплановане проведення Стратегічної сесії – обов’язкового публічного заходу громадського обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного плану, метою проведення якого є визначення перспективи розвитку громади.
Результати напрацювань у ході Стратегічної сесії будуть враховані при формуванні завдання на розроблення Комплексного плану.
Проведення заходу планується об 11:00 24 листопада 2023 р. за адресою: м. Виноградів, вул. Комунальна, буд. 21, приміщення ресторації «Версаль». Початок реєстрації о 10:00. Очікувана тривалість заходу 3-4 години.
До участі у стратегічній сесії запрошуються всі зацікавлені мешканці Виноградівської міської територіальної громади!
Заявку на участь у Стратегічній сесії з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Виноградівської міської територіальної громади можна оформити у період до 22 листопада 2023 р. за посиланням: http://surl.li/mqqtl, або подати заяву особисто чи поштою на адресу Виноградівської міської ради (90300, м. Виноградів, вул. Миру,38/А або м. Виноградів, пл. Миру, 5).
Виноградівська міська рада
Інформація про тимчасове припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів на 17.11.2023 р.
Відповідно до інформації ПрАТ «Закарпаттяобленерго», 17 листопада 2023 р. з 9.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове припинення електричної енергії:
м. Виноградів – вул. Лермонтова, Тюльпанів, Гички, Репіна, Довженка, Затишна, Меліоративна, ПМК-78, Володимира Івасюка (колишня Висоцького), П.Скунця, Гандери, Кубикова, Цілинна
Причина відключення: технічні роботи
Виноградівська міська рада
У м.Виноградів будуть встановлюватись майданчики для сміттєвих контейнерів
Виноградівська міська рада повідомляє, що комунальне підприємство «Агенція регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради в рамках проєкту «ZeroWaste: Theory for Everybody, Practice for Everyone in the CrossBorder Region» (Нуль відходів: теорія для всіх, практика для кожного у транскордонному регіоні) розпочинає роботи з встановлення в м.Виноградів 15 майданчиків для сміттєвих контейнерів.
Виноградівська міська рада