Виноградівська міська рада Закарпатської області – Офіційний вебсайт Виноградівської міської ради

24.08.2023

Виноградвіська міська рада долучилась до акції “Хвилина мовчання в пам’ять про Героя”

Сьогодні, 24 серпня 2023 року, у 32-гу річницю Незалежності України, керівництво міської ради, члени виконавчого комітету, депутати, представники структурних підрозділів міської ради долучились до акції “Хвилина мовчання в пам’ять про Героя” вшанувавши хвилиною мовчання тих, хто віддав своє життя за свободу та незалежність України.

 

До акції долучились також представники освітніх закладів громади, комунальних установ та організацій.

 

Виноградівська міська рада

23.08.2023

Ускладнення погодних умов на річках Закарпатської області (23-24.08.2023 р.)

Як повідомив Закарпатський обласний центр з гідрометеорології, 23 – 24 серпня на річках Закарпатської області очікується підвищення рівнів води (над рівнями на 8 год. 23 серпня) на 0,3-1,0м в межах корінних берегів (без негативних наслідків).

 

Виноградівська міська рада

23.08.2023

Відбулось урочисте підняття Державного прапора

23 серпня 2023 р. біля адмінбудівлі міської ради пройшли заходи з нагоди Дня Державного прапора, які розпочались загальнонаціональною хвилиною мовчання за тими, хто віддав своє життя за свободу та незалежність України.

 

В урочистих заходах взяли участь керівництво міської ради, члени виконавчого комітету, депутати, представники структурних підрозділів міської ради, організацій, силових структур, військові та громадськість.

 

Після вшанування всіх загиблих хвилиною мовчання вихованці студії New Art виконали пісню “Біля тополі”.

 

Право урочистого підняття Державного прапора України було надано військовослужбовцю 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади, ветерану АТО/ООС сержанту Степану Блажину.

 

На завершення урочистостей Олександра Грошева продекламувала вірш про Державний прапор України та прозвучала пісня пісня «Молитва за Україну» у виконанні вокального ансамблю “Вайб”.

 

Виноградівська міська рада