Нагадуємо щодо  проведення стратегічної сесії з формування завдання на розроблення комплексного плану – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Запрошуємо на громадське обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного плану

Триває процедура громадських обговорень з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Виноградівської міської територіальної громади.

В її рамках 24 листопада 2023 року заплановане проведення Стратегічної сесії – обов’язкового публічного заходу громадського обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного плану, метою проведення якого є визначення перспективи розвитку громади. Результати напрацювань у ході стратегічної сесії будуть враховані при формуванні завдання на розроблення Комплексного плану.

Відбір учасників буде здійснюватися відповідно до переліку основних заінтересованих сторін розвитку територіальної громади із забезпеченням принципу пропорційного представництва локальних територіальних громад, ключових спільнот громади, представників заінтересованих сторін, а також органів місцевого самоврядування.

До участі у стратегічній сесії запрошуються всі зацікавлені мешканці Виноградівської міської територіальної громади. (більше…)

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2124