Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

30 березня 2023 р. у Виноградівській міській раді пройшло чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини за участі членів комісії та запрошених.

На початку засідання заступник міського голови Василь Тесличко ознайомив присутніх з планом-тематикою засідання комісії.

Начальник служби у справах дітей міської ради Єва Беланинець інформувала присутніх щодо клопотань та заяв, що надійшли до служби у справах дітей протягом поточного місяця.

Після активного обговорення питань, з’ясувавши факти та обставини по кожній справі, комісією прийняті відповідні рішення згідно чинного законодавства:

–  про визначення місця проживання дитини (7)

– про позбавлення батьківських прав (1).