Тренінг у рамках шведсько-українського проєкту PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Сьогодні, 14 березня 2023 р., у  Виноградівській міській раді пройшов тренінг у рамках шведсько-українського проєкту PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні». Міська рада є громадою-партнеркою даного проєкту.

Участь у заході взяли перший заступник міського голови Адальберт Сверенко;  Андрій Мацокін – експерт по роботі зі старостами Проєкту PROSTO (м. Київ); Ольга Калініченко – експертка проєкту (м. Київ), а також старости, діловоди та представники структурних підрозділів.

Під час тренінгу експерти проєкту зупинились на моделі надання адміністративних (публічних) послуг; підготовці локальних нормативних документів у старостинських округах громад-партнерок і взаємодії з виконавчими органами місцевого самоврядування та їх посадовими особами.