У ЦНАПі працює рекрутинговий центр – у рамках національної кампанії “Гвардія Наступу” – Виноградівська міська рада Закарпатської області

У ЦНАПі Виноградівської міської територіальної громади працює рекрутинговий центр –
у рамках національної кампанії “Гвардія Наступу”.
Адреса: м. Виноградів, пл.Миру, 3.
Графік роботи: понеділок-п’ятниця (8:00-17:0 к.ч.); субота-неділя (10:00-14:00 к.ч.).
Гвардія Наступу: Приєднуйся, час повертати своє!
Усі, хто прагне викинути рашистів з нашої території та якнайшвидше наблизити цей день до Перемоги, обирай одну з восьми бригад відповідно до своєї мотивації та поглядів! Їх формування вже почалося.
Кістяк бригад складається з офіцерів та солдатів, які мають бойовий досвід. Доукомплектування відбуватиметься винятково з добровольців, патріотів України.
Охочі приєднатися можуть подати заявку на сайті «Гвардії Наступу» https://bit.ly/3wTvyxj або прийти у ЦНАП за адресою: м. Виноградів, пл.Миру, 3 (понеділок-п’ятниця (8:00-17:0 к.ч.); субота-неділя (10:00-14:00 к.ч.).
Також працює телефон “гарячої” лінії 080-010-00-20, де можна проконсультуватися і отримати інформацію.
     Обирайте бригаду відповідно до своєї мотивації та поглядів:
  • «Сталевий кордон» (бригада Державної прикордонної служби України);
  • «Червона калина» (до лав бригади вже ввійшли герої, які брали участь у боях на Донеччині й Луганщині, обороняли Київ);
  • «Лють» (бригада Національної поліції України);
  • «Рубіж» (до лав бригади вже ввійшли герої, які відстоювали Гостомельський аеропорт, Рубіжне на Луганщині);
  • «Спартан» (потужна штурмова бригада, обороняла Харків);
  • «Кара-Даг» (кара за Крим, братиме участь у звільненні АРК);
  • «Буревій» (бригада утилізації російських військових);
  • «Азов» (легендарний підрозділ, один із основних осередків оборони Маріуполя).
Головне бажання українців цього року – Перемога. Долучившись до нових підрозділів, кожен може зробити свій внесок у нашу спільну справу та наблизити день Перемоги України.
Приєднуйся до Гвардії Наступу! Час повертати своє!