Засідання адміністративної комісії – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Засідання адміністративної комісії

У Виноградівській міській раді пройшло чергове засідання адміністративної комісії за участі членів комісії та запрошених осіб.

Комісією розглянуто два протоколи про адміністративні правопорушення, складені працівниками Національної поліції.

Перший  протокол – щодо 34-річного  мешканця Виноградівської міської територіальної громади, який вивіз сміття та побутові відходи на поле поблизу сільського цвинтаря, чим порушив ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення державних стандартів, норм і правил благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» та Правил благоустрою території Виноградівської міської територіальної громади.  Порушника притягнуто до адмінвідповідальності у вигляді накладання штрафу у розмірі 1360 грн.

Другий протокол – щодо 25-річного мешканця Виноградівської міської територіальної громади за порушення ним ст. 159 КУпАП (здійснення торгівлі на ринку ялинками без відповідних документів). Порушника притягнуто до адмінвідповідальності у вигляді накладання штрафу у розмірі 51 грн.