Відбулась 28 позачергова сесія міської ради – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Відбулась 28 позачергова сесія міської ради

У конструктивному руслі пройшла сьогодні 28 позачергова сесія міської ради – під головуванням міського голови Степана Бочкая, за участі секретаря міської ради Сніжани Попович, депутатського корпусу, заступників міського голови, керівників структурних підрозділів.

Відповідно до електронної системи «Голос» на засіданні присутні 26 депутатів.

На початку роботи депутати вшанували пам’ять полеглих під час російсько-української війни захисників України та свого колеги Тараса Липея.

У ході роботи сесії розглянуті всі питання порядку денного, що попередньо були опрацьовані та рекомендовані постійною депутатською  комісією.

Таким чином, депутати проголосували за:

• зміни в бюджеті (в т.ч. направлення коштів на Програму соціальної підтримки ветеранів війни, військовослужбовців та членів їх сімей на 2023-2024 роки);
  • створення Асоціації органів місцевого самоврядування «Чиста Берегівщина»;
  • затвердили ряд цільових Програм.

На завершення роботи сесії міської ради Ігор Вантюх – помічник-консультант народного депутата України Владіслава Поляка, вручив відзнаки Верховної Ради України ряду місцевим волонтерам – членам ГО «Рух підтримки Закарпатських військових – м.Виноградів».