Виноградівська міська рада Закарпатської області

Найперше, дякуємо нашим Збройним Силам за те, що ми маємо можливість жити і працювати!

Щоб створити мешканцям міста та нашим гостям передноворічний та передріздвяний настрій, прийнято рішення прикрасити святковою ілюмінацією та новорічними гірляндами живоростучі ялинки на центральній площі Миру біля адмінбудівлі.

На це не було витрачено жодних бюджетних коштів.

Висловлюємо вдячність за безкорисливу працю по облаштуванню  святкової зони працівникам  приватного підприємства «Послуги спецтехніки м.Виноградів» (ФОП Микола Фединець), Виноградівського ВУЖКГ, відділу культури і туризму Виноградівської міської ради та ін.

Як і минулого року, в умовах російсько-української війни, новорічні ялинки на території Виноградівської міської територіальної громади встановлюватися не будуть.

Ялинка буде після Перемоги!