До уваги представників місцевих організацій  громадянського суспільства, волонтерських груп, активних громадян у громадах-партнерках Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» – Виноградівська міська рада Закарпатської області

У період із грудня 2023 р. по червень 2024 р. Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» організовує серію навчальних заходів Школи підтримки організаційного розвитку активних громадян та лідерів організацій громадянського суспільства громад, які співпрацюють з Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» (далі – Школа ОГС).

Навчання відбудеться у форматі онлайн та складається з 13 навчальних модулів.

Метою організації  Школи ОГС є підвищення рівня знань у представників місцевих організацій громадянського суспільства (далі – ОГС), ініціативних та волонтерських груп, активних громадян у громадах-партнерках Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» щодо створення та управління неприбутковими організаціями.

До участі у заходах запрошуються представники громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Закарпатської, Волинської, Житомирської, Львівської, Одеської, Рівненської, Полтавської, Сумської, Чернігівської, Миколаївської та Харківської областей.

13 грудня 2023 р. з 10:00 до 13:00 відбудеться перший тренінг Школи ОГС «Створення та управління неприбутковою організацією».

Для участі в навчанні необхідно зареєструватися онлайн за посиланням:

Посилання для онлайн-участі буде надіслано окремо зареєстрованим учасникам.

План навчань

Програма тренінгу

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2124