Виноградівська міська рада Закарпатської області

Сьогодні, 29 травня 2023 р, відбулась робоча нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти Виноградівської міської територіальної громади.

Розпочалась нарада з підведення підсумків проведення військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) у 2022/2023 навчальному році.

Зі вступним словом до запрошених звернувся заступник міського голови Віталій Любка, який подякував присутнім за активну участь та належну підготовку учнів у І етапі гри та підкреслив: «Сокіл» («Джура») – це не просто гра, це постійна навчально-виховна робота впродовж року та спільна робота учнів, педагогів, батьків, представників органів місцевого самоврядування, громадських організацій заради національно-патріотичного виховання наших дітей та молоді.

На важливості проведення високого рівня військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) наголосив директор Комунальної установи “Центр з обслуговування закладів освіти” області Юрій Свищо.

Слова вдячності працівникам були висловлені начальником відділу освіти, молоді та спорту Галиною Чабрун.

Працівники закладів освіти, які провели значну роботу щодо організації, підготовки та проведення І етапу (ТГ) військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) у 2022/2023 навчальному році були нагороджені нагородами різних рівнів та грошовими преміями.