18 травня у Виноградівському історичному музеї – виставка музейних предметів, які поповнили фонди цього року – Виноградівська міська рада Закарпатської області

За інформацією КЗ “Виноградівський історичний музей” , 18 травня 2023 року в Україні відзначаються Міжнародний день музеїв та Всесвітній день вишиванки.

Цього дня Виноградівський історичний музей працює безкоштовно і радо показує свої експозиційні зали.
Крім того, тут  підготовлена виставка музейних предметів, які поповнили фонди у 2023 році.
Запрошуємо відвідати музей для емоційного відновлення, поглиблення знань про українську ідентичність, пам’ять і історію.