У Виноградівській міській раді відбулись курси «Публічні закупівлі в Україні в умовах воєнного стану» – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Слухачами стали представники територіальних громад Виноградівщини, в т.ч. Вилоцької та Виноградівської – відділів публічних закупівель, уповноважені особи з публічних закупівель комунальних установ, організацій і підприємств, представники медичних закладів, закладів освіти та дошкільної освіти цих громад.

Курс семінару «Правові і практичні аспекти публічних закупівель в Україні» був розроблений та проведений експертом-практиком Інституту електронних закупівель (м.Київ) Богданом Морозом.

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2124