У бібліотеках Виноградівської ТГ продовжують встановлювати “польські полиці” – Виноградівська міська рада Закарпатської області

У бібліотеках Виноградівської ТГ продовжують встановлювати “польські полиці”

«Польська полиця в Україні» – пілотний грантовий проєкт. Інститут книги в Польщі (IK PL) надає гранти українським видавцям для видання книжок польських авторів українською мовою.
У рамках проєкту Виноградівська центральна публічна бібліотека №1 отримала книги польських авторів українською мовою. До комплекту з 20 нових книжкових видань увійшли твори класиків та сучасних письменників, для дорослих, дитячі та підліткові видання, а також новинки книжкового ринку Польщі у перекладі українською мовою. Такий же набір книг попередньо отримала і Виноградівська міська бібліотека №3.
Впевнені, що ці книги знайдуть вдячних читачів серед дорослої та юнацької аудиторії Виноградівської ТГ.
За матеріалами КЗ “Виноградівська публічна бібліотека”