Тематичні лекції у рамках проведення профілактики правопорушень серед неповнолітніх – Виноградівська міська рада Закарпатської області

У рамках проведення профілактики правопорушень серед неповнолітніх сьогодні, 17 листопада 2023 р.,  у двох загальноосвітніх школах Виноградівської міської територіальної громади – міські ЗОШ № 1 та № 2 спеціалістами служби у справах дітей міської ради, фахівцем центру надання соціальних послуг, працівниками поліції та бюро правової допомоги були організовані та проведені лекції для учнів на теми: «Запобігання булінгу», «Підліткові розваги та юридична відповідальність», «Профорієнтація для випускників».

На тематичних лекціях були присутні учні 9-11 класів та педагогічні колективи шкіл.