Освітні серіали з цифрової грамотності на Дія.Освіта – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Освітні серіали з цифрової грамотності на Дія.Освіта

Освітні серіали з цифрової грамотності допоможуть навчитися використовувати технології в роботі та навчанні, а також стануть у пригоді для професійного й особистісного розвитку.

Дія.Освіта – національна освітня платформа актуальних знань та навичок. Тут кожен може безоплатно здобути важливі знання заради власного ж успіху.

На платформі розміщені освітні серіали, які поділяються за призначенням (для молоді, держслужбовців, публічних службовців, військовослужбовців, медичних працівників, вчителів та ін.), а також за професією та за темою.

Платформа знаходиться за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/.

Після ознайомлення з обраними освітніми серіалами та проходження тестування видається електронний сертифікат.

Додатково інформуємо, що дана ініціатива дозволить:

• прискорити процеси цифрової трансформації Закарпатської області та  країни в цілому;
  • суттєво підвищити рівень цифрових навичок та цифрових компетентностей мешканців області;
  • підвищити конкурентоспроможність працівників шляхом оволодіння новими цифровими навичками та цифровими компетентностями.
  • Виноградівська міська рада