Сформовано завдання на розроблення Комплексного плану – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Сформовано завдання на розроблення Комплексного плану

На виконання вимог чинного законодавства та рішення Виноградівської міської ради №1303 від 31.05.2023 р. «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Виноградівської міської територіальної громади», зі змінами від 29.02.2024 р. (рішення № 1991), враховуючи результати процедури громадського обговорення Робочою групою розроблено та погоджено проєкт Завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Виноградівської міської територіальної громади.

Надалі проєкт Завдання було передано на затвердження до Відділу містобудування та архітектури Виноградівської міської ради, визначеного Замовником Комплексного плану.

Ознайомитися з остаточною редакцією Завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Виноградівської міської територіальної громади можна за посиланням: https://cutt.ly/Lw4mlfZH

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2124