Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Оприлюднюємо:

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Детального плану території громадської та житлової забудови для реконструкції салон-магазину «Меблі» з влаштуванням житлової квартири та офісних приміщень  в м. Виноградів, вулиця Гандери О., 21 Берегівського району Закарпатської області на земельній ділянці з кадастровим номером: 2121210100:00:011:0013, площею 0.1457 га»

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Детального плану території громадської  забудови для будівництва спортивно-оздоровчого комплексу в с. Підвиноградів, вулиця Ардовецька, 6 Берегівського району Закарпатської області на земельній ділянці з кадастровим номером: 2121284400:05:007:0132, площею 0.2876 га, з можливістю зміни цільового призначення із земель «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» у землі «для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури та спорту»

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки  «Детального плану території  с.В.Ком’яти, вул. Ватутіна №1 для будівництва та обслуговування  житлового будинку господарських будівель та споруд площею 0.25 га на землях житлової і громадської забудови сільської ради»