Стартувала програма стажування молоді – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Стартувала програма стажування молоді

У Виноградівській міській рада розпочалась програма стажування молоді – це ініціатива, яка впроваджується за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Щоб потрапити на стажування потрібно було пройти конкурсний відбір: анкетування в онлайн-форматі та індивідуальну співбесіду. Відтак, попередньо подано 7 заявок від кандидатів, які виявили бажання пройти стажування в органах місцевого самоврядування.

Ознайомчу зустріч з стажерами та керівниками стажування провів заступник міського голови   Віталій Любка, який підкреслив, що основною метою стажування є залучення молодих та вмотивованих осіб до роботи в органах влади, ознайомлення їх зі специфікою системи місцевого самоврядування та набуття ними практичного досвіду роботи на обраних ними напрямках.

Під час стажування учасники ініціативи:

ознайомляться з профілем громади та структурою апарату місцевої ради та її виконавчого комітету;

вивчать специфіку роботи відділів ради;

долучаться до підготовки актів ОМС;

візьмуть участь у робочих засіданнях  та нарадах;

плануватимуть і допомагамуть в організації заходів соціального згуртування;

ознайомляться з особливостями співпраці громади з проєктами міжнародної технічної допомоги тощо.