Розпочався проєкт «Впливові» – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Розпочався проєкт «Впливові»

ГО «Українська академія лідерства» та EasyBusiness спільно з Центром економічного відновлення в межах Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») розпочали проєкт «Впливові», спрямований на комплексну співпрацю між представниками громад, громадськими активістами та місцевою молоддю задля сталого розвитку.

Проєкт передбачає проходження молодими лідерами курсу, який допоможе вдосконалити навички, необхідні для реалізації важливих для громади проєктів та забезпечення місцевого економічного розвитку.

У липні відбувся конкурс, де серед 90 громад-претендентів Виноградівська міська територіальна громада  пройшла відбір і стане однією з 20 громад, які братимуть участь у проєкті.

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2124