Запрошуємо долучитися до Всеукраїнського забігу “Шаную воїнів, біжу за Героїв України” – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Ми живемо в час, коли наша країна стикається з серйозними викликами, і важливо пам’ятати, що кожен з нас відповідає за безпеку та добробут нашої рідної землі. Необхідно сконцентрувати увагу на підтримці Збройних Сил України та вшануванні пам’яті Героїв, які віддали своє життя, захищаючи Незалежність нашої держави.

Тому пропонуємо всім жителям Виноградівської міської територіальної громади та гостям долучитися до  Всеукраїнського забігу “Шаную воїнів, біжу за Героїв України”, що відбудеться 26 серпня у місті Виноградів.

Захід розпочнеться о 19:00 на площі Миру, де ми згадаємо кожного полеглого Героя.

Забіг відбудеться за маршрутом площа Миру – руїни замку Канків і завершиться Вечором пам’яті.