Розвиток сімейного бізнесу ветеранів/ок – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Розвиток сімейного бізнесу ветеранів/ок

Стартує набір на програму розвитку сімейного ветеранського бізнесу, в т.ч. бізнесу діючих військових та їх родин.

Програма «Розвиток сімейного бізнесу ветеранів/ок» складається з наступних блоків:

– бізнес-табір в Карпатах протягом 7 днів;
– менторські сесії;
– робота з психологом;
– допомога з подачами проєктних заявок на грантові та інвестиційні конкурси.

Як потрапити?
– бути військовим/ою чи ветераном/ою або родичем/дружиною/чоловіком/партнером/партнеркою;
– заповнити реєстраційну анкету;
– розписати мотивацію та ідею;
– пройти відбір та опинитися на крок ближче до реалізації сімейної справи.

Що покривають організатори?
– трансфер зі Львова на військового/у, ветерана/ку та їх партнера/ку;
– проживання та триразове харчування на базі відпочинку;
– навчання протягом 7 днів бізнес-табору;
– робота менторів/рок;
– допомога та зустрічі з психологом;
– допомога з подачею проєкту на фінансування.

Структура програми (6 місяців): бізнес-табір (7 днів) – щотижневі зустрічі з менторами онлайн – щомісячні зустрічі з психологом онлайн – консультації по проєктній заявці (на вимогу).

Щоб потрапити на табір, потрібно зареєструватися у цій формі. //docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSey6ynhPexn5lMhdzzmCG-_gpLmvJMU1XZy8r2bJGN0-znB-g/viewform

Дедлайн подачі заявки – 05.08 включно. Результат надійдуть відібраним учасникам/ям не пізніше 07.08.

Віримо, що це – крута можливість, аби зняти з учасників програми стигму сприйняття «повернення з війни та неможливості себе знайти в цивільному житті».

Програма реалізується ГО Pro Women UA та ГО Nomad за підтримки Українського ветеранського фонду.