День української державності – Виноградівська міська рада Закарпатської області

День української державності

Сьогодні, 28 липня 2023 року, українці вдруге за свою історію святкують День Української Державності .

Свято започатковано згідно з указом президента України від 24 серпня 2021 року та відзначається 28 липня.

Також 28 липня у православних християн традиційно відзначається як День хрещення Київської Русі та князя Володимира. Подія, під час якої Володимир прийняв християнство як державну релігію, що передалося й Україні, є першою згадкою про окрему українську державу, яку описує «Повість минулих літ».

З цієї нагоди відбулось покладання квітів до монументу Т.Г.Шевченка у місті Виноградів за участі міського голови Степана Бочкая, секретаря та заступника міського голови, старост старостинських округів, членів виконавчого комітету, громадськості.