Підготовка до можливих аварійних ситуацій при тривалому відключенні електроенергії – Виноградівська міська рада Закарпатської області

28 вересня 2023 року, у малому залі засідань Виноградівської міської ради відбулося навчання щодо дій на випадок виникнення аварійних ситуацій із тривалим відключенням електроенергії.

Навчання проходили за участі начальника відділу оборонної роботи та цивільного захисту міської ради Юрія Фурика, працівників ДСНС України, Хустської філії ПрАТ «Закарпаттяобленерго», керівників та працівників комунальних підприємств та закладів соціальної сфери, освіти, охорони здоров’я та ін.

Під час навчань учасники отримали інструктаж щодо дій, які необхідно вживати у випадку тривалого відключення електроенергії для забезпечення безперебійного постачання електроенергії та переведення у нормальний режим роботи при підключенні основного джерела живлення.

Обговорено правила техніки безпеки при експлуатації бензинових та дизельних генераторів.

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2124