Предметна розмова щодо створення Стратегії – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Предметна розмова щодо створення Стратегії

ІІІ стратегічна зустріч у рамках програми матеріально-технічної допомоги, яка фінансується Проектом USAID «ГОВЕРЛА» зібрала  у Виноградівській міській раді 14 червня 2023 р. членів робочої групи та представників громадськості, налаштованих на предметну розмову.

Перший заступник міського голови Адальберт Сверенко запросив присутніх  до активної участі у ІІІ стратегічній зустрічі та побажав ефективної роботи.

Під час декількох годин конструктивної роботи спільно з модераторами процесу створення Стратегії, експертами Програми Олегом Карим та Назаром Глинським присутніми були опрацьовані картки проєктів, в тому числі їх фінансове забезпечення.

Були сформовані операційні цілі:

• стимулювання розвитку малого підприємництва, що базується на місцевому  потенціалі;

• формування та промоція інвестиційних можливостей громади;

• підтримка та сприяння розвитку сільського господарства;

• модернізація і розвиток місцевої дорожньої інфраструктури;

• підвищення ефективності роботи житлово-комунального господарства громади;

• адаптація освітньо-культурних послуг до сучасних потреб населення;

• підвищення рівня медичного і соціального захисту населення;

• створення образу громади як туристично привабливої території.

Відповідно до процедурних моментів, після доопрацювання документу Стратегії відбудеться подача його на стратегічну екологічну оцінку та громадські консультації.

Виноградівська  міська рада

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2124