Поліцейський офіцер громади – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Поліцейський офіцер громади

У Виноградівській міській територіальній громаді розпочав працювати поліцейський офіцер громади, якого ще називають шерифом.

Це стало можливо в межах проєкту Нацполіції «Поліцейський офіцер громади». Щоб отримати свого офіцера, наша громада підписала меморандум із поліцією та облаштувала спеціальну поліцейську станцію.

Після успішного проходження конкурсу, навчання у Вінниці за американською системою та опанування практичної діяльності дільничного офіцера поліції нового формату шерифом у Виноградівській міській територіальній громаді став капітан поліції Козмович Роберт Адальбертович.

Після робочої зустрічі з керівництвом Виноградівської міської ради шериф взяв участь у сьогоднішньому засіданні 27-ої позачергової сесії міської ради.

Наразі триває планування графіку роботи шерифа та прийому громадян – про що громадськість буде повідомлено додатково.