Панахида за загиблими Героями – Захисниками України – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Панахида за загиблими Героями – Захисниками України

Сьогодні нас об’єднує великий біль та спільна молитва за наших воїнів – Героїв України.

У день пам’яті померлих, 1 листопада 2023 р., у Виноградові відбулась панахида за загиблими Героями – Захисниками України.

Громадськість Виноградівської міської територіальної громади, військові, побратими, волонтери, представники влади, депутатського корпусу, старостинських округів, працівники міської ради, учнівська молодь та інші підтримали своєю присутністю родини загиблих земляків в російсько-українській війні та вшанували їхню пам’ять хвилиною мовчання.

Панахиду провели священники греко-католицького храму Успіння Пресвятої Богородиці.

Схиляючи голови перед Героями, пам’ятаючи їх, ми повинні йти далі і підтримувати один одного, усвідомлюючи, що жертва наших воїнів є безцінна.

Висловлюємо щирі співчуття родинам та побратимам загиблих.

Вічна пам’ять Героям – Захисникам України!