Оголошення про завершення приватизації – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Оголошення про завершення приватизації

Виноградівська міська територіальна громада відповідно до ст. 10  та  ст. 21 Закону України “Про приватизацію державного та комунального майна”  повідомляє про результати приватизації  об’єктів комунального майна, які продано шляхом проведення електронних аукціонів в електронній торговій системі  “ProZzoro Продажі”:

Будівля гаража,  будівля свинарника за адресою: Закарпатська область, Берегівський район,  місто Виноградів, вулиця Героїв Маріуполя  (колишня Герцена)  105А, загальною площею 871,1 кв.м.

Покупець фізична особа – Дроздюк Марія Володимирівна,   яка надала найвищу цінову пропозицію продажу вказаного об’єкта.

Ціна  продажу об’єкта приватизації –  420001,20  (чотириста двадцять тисяч  одна гривня 20 копійок) грн, в тому числі ПДВ –   70000,20 (сімдесят тисяч гривень 20 копійок) грн.

Договір купівлі — продажу  об’єкта приватизації укладено 11 січня 2024 року.

Приватизація завершена 12 січня 2024 року, відповідно до розпорядження міського голови №14.