Засідання з питань захисту прав дитини – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Засідання з питань захисту прав дитини

Планове засідання з питань захисту прав дитини відбулось 16 січня 2024 р. у Виноградівській  міській раді. З планом-тематикою членів комісїі ознайомив заступник міського голови Василь Тесличко.

Інформували присутніх по питаннях порядку денного начальник служби у справах дітей Єва Беланинець.

У ході засідання членами комісії було заслухано заявників та їх представників, зокрема:

• про неналежне виконання батьківських обов’язків (1 справа)
  • про позбавлення батьківських прав (4 справи)
  • про встановлення опіки (одна опіка над двома дітьми)
  • про визначення місця проживання дитини (15 справ)
  • про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (1 справа)
  • про надання дозволу на вчинення правочину (1 справа)
  • про перегляд та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах (СЖО) – 6 справ.