Оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності

Відділ комунального майна міської ради інформує про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності.

 

Мета проведення оцінки   – визначення ринкової вартості для продажу земельних ділянок.

 

В якості подібного буде враховуватись практичний досвід з оцінки земельних ділянок відповідної категорії земель.

 

Конкурсна документація подається у запечатанному конверті, в який вкладено окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.   На конверті необхідно зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи-підприємця, який подає конкурсну документацію.

 

Конкурс відбудеться 22.08.2023 р. о 10.00 к. ч., у Виноградівській міській раді за адресою: м. Виноградів, пл. Миру, 5

 

Документи на участь в конкурсі подаються до Виноградівської міської ради за адресою: м. Виноградів, пл. Миру,5, приймальня міської ради за чотири календарних дні до оголошеної дати проведення конкурсу.

 

Місце знаходження комісії, робочої групи, їх контактний номер телефону: м.Виноградів, пл.Миру,5, тел. (03143) 2-41-30.

 

 

Виноградівська міська рада