Необхідність та важливість вчасної оплати населенням за спожиті послуги – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Необхідність та важливість вчасної оплати населенням за спожиті послуги

Виноградівська міська рада інформує, що за результатами проведеного Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України аналізу даних моніторингу заборгованості населення за спожиті комунальні послуги станом на 01.08.2023 року Закарпатська область знаходиться в числі регіонів з найнижчим рівнем оплати за комунальні послуги.

Така ситуація вкрай негативно впливає на роботу підприємств, що здійснюють господарську діяльність у сфері виробництва та надання комунальних послуг. Наразі оплата споживачів за житлово-комунальні послуги є основним джерелом надходжень таких підприємств, що дозволяє здійснювати цим підприємствам виплату заробітної плати працівникам, сплату єдиного соціального внеску, сплачувати за спожиті енергоносії, закупляти паливно-мастильні матеріали, а також засоби знезараження та очистки питної води.

З огляду на вищезазначене та з метою забезпечення стабільної безперебійної роботи підприємств галузі та надання якісних житлово-комунальних послуг споживачам, Виноградівська міська рада наголошує на необхідності та важливості вчасної оплати населенням за спожиті послуги.