Можливе тимчасове припинення водопостачання та пониження тиску води в м.Виноградів (13.11.2023р.) – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Як повідомило ВУЖКГ, у зв’язку з поривом на міському водопроводі по вул.Маяковського сьогодні,13.11.2023 р., з 09:30 к.ч. можливе тимчасове припинення водопостачання вул.Шевченка (від вул.Пушкіна до І.Франка), Станційна, Тюльпанів, Студентська, Учительська, Партизанська, Базарна, мікрорайон «Промінь», вул.Маяковського, Миру, І.Франка (від вул.Шевченка до Українська).

У мікрорайоні по вул. Корятовича та на вул. Армійська можливе пониження тиску.

Також нагадуємо, що після обіду, 13.11.2023 р., буде проведено профілактичне хлорування води.