Зустріч з представниками волонтерської організації Fondazione “Aiutiamoli a Vivere” (Італія) – Виноградівська міська рада Закарпатської області

У Виноградівській міській раді відбулась офіційна зустріч керівництва міської ради та депутатів Закарпатської обласної ради з представниками волонтерської організації Fondazione “Aiutiamoli a Vivere” (“Фундація Допоможемо їм жити”, м.Терні, Італія).

Італійці прибули в Україну з великим вантажем гуманітарної допомоги.

Після візиту в Ясіня зупинку і розвантаження здійснили у Виноградові та відвідали міську раду.

У ході зустрічі міський голова Степан Бочкай подякував італійській делегації  за вагому підтримку нашої країни, в т.ч. Виноградівської міської територіальної громади у часи війни, активну благодійну, соціально-гуманітарну діяльність та  надання гуманітарної допомоги.

Були обговорені подальші плани щодо співпраці, яка є прикладом справжньої дружби і допомоги.

На завершення зустрічі  міський голова Степан Бочкай нагородив грамотою Виноградівської міської ради президента фундації – доктора Пачіфічі  Фабріціо та відзначив подякою волонтерську організацію Fondazione “Aiutiamoli a Vivere”.

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2124