Засідання конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирних будинків, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління власним будинком – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Відповідно до рішення виконавчого комітету від 28 квітня №151 «Про затвердження конкурсної документації для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків у Виноградівській міській територіальній громаді» 13 червня 2023 року відбулось засідання конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирних будинків, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління власним будинком.

Членами комісії було прийнято рішення виключити з об’єкту конкурсу №1 багатоквартирні будинки, які визначилися з формою управління будинком відповідно до діючого законодавства.

Також присутніми було розглянуто конкурсну пропозицію, яка надійшла до міської ради від учасника конкурсу, в установленому чинним законодавством порядку.

З метою детального вивчення конкурсної пропозиції всіма членами комісії прийнято рішення продовжити роботу комісії 22 червня.