Засідання комісії з питань захисту прав дитини – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

У Виноградівській  міській раді  відбулось планове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

З планом-тематикою членів комісії ознайомив заступник міського голови Василь Тесличко.   Інформувала присутніх по питаннях порядку денного начальник служби у справах дітей Єва Беланинець.

Під час засідання було заслухано заявників та їх представників.  Деякі питання були відкладені на довивчення.

Отже, члени комісії після детального обговорення прийняли конструктивні рішення в інтересах дітей:

• про неналежне виконання батьківських обов’язків (1 справа)
  • про визначення місця проживання дитини (7 справ)
  • про встановлення графіка зустрічей з дитиною (3 справи)
  • про позбавлення батьківських прав та встановлення опіки (5 справ)
  • про надання дозволу на вчинення правочинів (3 справи)
  • про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка перебуває в СЖО; дитини, яка залишилась без батьківського піклування; дитини-сироти; дитини, позбавленої батьківського піклування (2 дітей позбавлених батьківського піклування, 4 дітей-сиріт)
  • про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (12 справ).