Запрошення до участі у тренінгу «Управління програмним і проектним циклом: від ідеї до реальних змін» – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Закарпатська обласна військова адміністрація спільно з Програмою розвитку ООН в Україні запрошує представників громадських, благодійних організацій, які здійснюють свою роботу на території громади, взяти участь у тренінгу «Управління програмним і проектним циклом: від ідеї до реальних змін», який відбудеться у м. Мукачево.

Під час тренінгу учасники дізнаються:

• як обрати актуальну ідею для проєкту відновлення та розвитку своєї громади;
  • як розробити проєктну заявку та правильно визначити проєктні результати;
  • як спланувати виконання проєкту та успішно його реалізувати;
  • де взяти гроші на реалізацію своїх проєктів та як знаходити можливості фінансування проєктів у різних сферах.

Запрошений тренер заходу – Руслан Краплич, відомий національний фахівець з питань розвитку громад та фандрейзингу (залучення позабюджетного фінансування ) із понад 25-річним досвідом роботи в програмах міжнародної технічної допомоги для України, країн Центрально-Східної Європи, Центральної Азії та Кавказу.

Долучитися до тренінгу можна у такі дати:

• 5-7 лютого 2024 року
  • 7-9 лютого 2024 року.

Кількість місць обмежена, тому учасників відбиратимуть на конкурсний основі. Участь у тренінгу є безкоштовною та можлива тільки за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScXxSnaydThxf5I9RvzkR7-pq5FrvU5tZywsSjXG7htYQco2w/viewform?usp=sf_link

Реєстрація відкрита до 23.00 год.  22 січня 2024 року.

Харчування та проживання під час проведення тренінгу забезпечується організаторами заходу.

Про результати відбору учасників, місце проведення та детальну програму тренінгу буде повідомлено на електронну пошту, вказану при реєстрації, після відбору учасників.

У випадку виникнення додаткових запитань щодо організації тренінгу просимо звертатись за електронною адресою: esma.umerova@undp.org

Тренінг відбуватиметься у рамках реалізації проєкту «Посилення стійкості громад у регіонах України», який фінансується урядом Великобританії та впроваджується ПРООН в партнерстві з Закарпатської військовою адміністрацією.