Довідковий портал “Допомога Закарпаття” – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Довідковий портал “Допомога Закарпаття”

Цифрова трансформація Закарпаття демонструє одні з найкращих показників у країні одразу за кількома напрямками.

Одним з ключових аспектів діджиталізації та цифровізації адміністративних процесів є довідковий портал ,,Допомога Закарпаття”, на платформі якого можна знайти або додати необхідну інформацію: вакансії, гуманітарна допомога, підтримка бізнесу, житло, соціальна підтримка, донорство, допомога ЗСУ.

Даний портал також адмініструє програму підтримки закарпатських підприємців в умовах енергетичної кризи – «Energy help».

Реєстрація та вільне користуватися порталом за посиланням: https://dopomoga.digital-zakarpattia.com.ua/.

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2124