День відкритих дверей – Виноградівська міська рада Закарпатської області

День відкритих дверей

Вчергове у Виноградівській міській раді відбувся День відкритих дверей для учнів однієї зі шкіл міста.

Четвертокласники проявили завзятість у спілкуванні з керівництвом, по-дитячому безпосередньо ставили питання  та отримували відповіді.

Найпопулярнішим місцем екскурсії стала велика зала міської ради, де школярі отримали можливість побувати в ролі депутатів.

У сесійній залі міської ради, активно обговоривши пропоновані їм питання порядку денного, вони провели своє перше голосування.

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2124