Дезінсекція від кліщів в м.Виноградів – 19 квітня 2024 р. – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Дезінсекція від кліщів в м.Виноградів – 19 квітня 2024 р.

Виноградівська міська рада повідомляє, що з метою проведення комплексу профілактичних і винищувальних заходів, спрямованих на знищення або зменшення кількості комах та інших членистоногих (кліщів, павуків тощо), які мають епідеміологічне і санітарно-гігієнічне значення, працівниками Виноградівської філії Державної установи «Закарпатський обласний центр контролю та профілактики хвороб» Міністерства охорони здоров’я України» в п’ятницю, 19 квітня 2024 р., починаючи з 21:00 год. к.ч., будуть проводитись відповідні заходи в м.Виноградів.

Враховуючи зазначене, просимо мешканців та гостей громади утриматись від прогулянок в районі наступних об’єктів масового скупчення та відпочинку:

• центральна площа міста,
  • сквер в районі скульптури винороба;
  • сквер навпроти поліклініки,
  • сквер в районі скульптури «Дівчина-винороб» (фонтан «Сільвіка»),
  • дитячий майданчик в районі ВАТ ВВТШО «Гроно».