Відбудеться щорічна міжнародна виставка «URBIS» – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Відбудеться щорічна міжнародна виставка «URBIS»

У Чеській Республіці з 04 по 06 червня 2024 року у м.Брно відбудеться щорічна міжнародна виставка «URBIS», яка є новим форматом «Smart Cities Meetup».

Проведення міжнародного виставкового заходу планується за участі представників органів державної влади, місцевого самоврядування та компаній, які спеціалізуються на впроваджені нових технологій у сфері містобудування та забезпечення ефективного функціонування місцевої інфраструктури.

У рамках URBIS передбачена презентація промислово-індустріального потенціалу міст.

За домовленістю з чеською стороною для української делегації буде виділено спеціальний стенд.

Участь у заході для представників органів державної влади та місцевого самоврядування буде здійснена за рахунок чеської сторони, а представникам українських компаній будуть надані пільгові умови.

Більше інформації щодо заходу можна отримати за посиланням: https://www.bvv.cz/urbis