Відбулась двадцять шоста сесія Виноградівської міської ради – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Відбулась двадцять шоста сесія Виноградівської міської ради

Сьогодні, 28.09.2023 р., відбулась двадцять шоста сесія Виноградівської міської ради.

Відповідно до електронної системи «Голос» на засіданні із 34-х обраних був присутній 31 депутат.

На початку засідання хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих у ході російсько-української війни.

Після затвердження порядку денного і регламенту роботи сесійного засідання депутати приступили до конструктивної роботи та одноголосно проголосували за включені до порядку денного питання.

У порядку денному – більше 250 питань, які попередньо були розгялнуті на засіданнях постійних комісій.

Таким чином, у ході конструктивної роботи депутати проголосували за:
– зміни в бюджеті
– питання землекористування та містобудування
– майнові питання.
– затвердили ряд цільових Програм.

На завершення роботи сесії міський голова Степан Бочкай подякував всьому депутатському корпусу за плідну, конструктивну роботу.