Відбулась двадцять п’ята позачергова сесія Виноградівської міської ради – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Відбулась двадцять п’ята позачергова сесія Виноградівської міської ради

Сьогодні, 31.07.2023 р., відбулась двадцять п’ята позачергова сесія Виноградівської міської ради.

Відповідно до електронної системи «Голос» на засіданні  із 34-х обраних були присутні 28 депутатів.

На початку засідання хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих у ході російсько-української війни.

На порядок денний було винесене одне питання – Про внесення змін до рішення міської ради від 28.12.2022 р. № 1145 «Про бюджет Виноградівської міської територіальної громади на 2023 рік» (зі змінами від 28.02.2023 №1156, 30.03.2023 №1301, 31.05.2023 №1329, 23.06.2023 №1590).

За пропозицією міського голови до порядку денного засідання внесено питання про звернення Виноградівської міської ради до Закарпатської обласної військової адміністрації та Служби автомобільних доріг у Закарпатській області стосовно завершення ремонту автодороги міжнародного значення М-23 «Берегово – Виноградів – Велика Копаня» у межах міста Виноградів.

Після затвердження порядку денного і регламенту роботи сесійного засідання депутати приступили до конструктивної роботи та одноголосно проголосували за включені до порядку денного питання.

На завершення роботи сесії міський голова Степан Бочкай подякував всьому депутатському корпусу за плідну, конструктивну роботу.

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2124