Виставка до Дня художника у виставковій залі “Імпасто” – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Виставка до Дня художника у виставковій залі “Імпасто”

Це -своєрідний мікс-вернісаж, який об`єднав багато мистецьких компонентів: живопис, графіку, цифрове, різьбу, декор, ошібану, фотоарт та ін.
Виставка також приурочена до 10-ої річниці виставкової зали. Експозицію  склали художники Виноградівщини: Ольга Гал, Олександр Шандор, Михайло Погоріляк, Маріанна Гаврило, Альона Стасюк, Владислав Беланінець, Діана Добош-Брода, Маргарита Тегзе, Габріела Тегзе, Золтан Дудаш, Валентина Костьо, Оттіло Ковач, Ірина Товт, Федір Сільваші, Іван Токач, Василь Гудан, Олександр Етвеш, Ольга Тіводор, Олександр Маринич, Ганна Горват, Гелена Матій, Денис Маренчак, Петро Коцан, Борис Корнієнко, Іван Гецко, Володимир Симулик, Вячеслав Попович,  Генці Тіводор, Любов Логойда-Шпак, Олег Омельченко, Неля Трубнікова-Омельченко, Іван Бровді, Павло Кутлан, Габор Гомокі.

Виставка триватиме місяць.

Виставкова зала “Імпасто” працює:
ср-пт з 11:00 до 17:00, сб-нд з 11:00 до 15:00, вихідні – пн-вт.
Адреса: м. Виноградів, вул. Гандери, 7 (парк Перені).